Filtruj według

Rozmiar

Rozmiar

Kolor produktu

Kolor produktu

Ostrzegawcze

Bluzy ocieplane - ostrzegawcze z odblaskowymi pasami 

Odzież odblaskowa to podstawa bezpieczeństwa pracy w miejscach, w których zagrożeni jesteśmy różnego rodzaju nieprzewidywalnymi sytuacjami. To właśnie tego rodzaju ubranie pozwala zauważyć nas z większej odległości, przez pracowników korzystających np. z dużych maszyn i urządzeń, pracujących w tym samym miejscu co my i zagrażających nam bezpośrednio. Jest to rozwiązanie wykorzystywane nie tylko przez profesjonalistów. Równie przydatne oraz zapewniające sporo bezpieczeństwa jest także w przypadku prostszych, bardziej amatorskich prac. Zachęcamy do przeglądnięcia oferty naszego sklepu i wybrania najodpowiedniejszych bluz ocieplanych z elementami odblaskowymi dla siebie i swoich pracowników.

Ostrzegawcze

Jest 6 produktów.

Sortuj wg:
Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry

Odzież odblaskowa – zawsze i na każdą porę

W ofercie naszego sklepu posiadamy również bluzy odblaskowe - ocieplane, dzięki czemu można z korzystać z tego rodzaju artykułów ostrzegawczych zwłaszcza wtedy, kiedy robi się chłodniej. Są to wysokiej jakości ciepłe polary wzbogacone o elementy odblaskowe, co sprawia, że można z nich śmiało korzystać w miejscach, w których konieczne jest używanie tego rodzaju ubrań zwiększających widoczność. Tego rodzaju bluzy polarowe – ostrzegawcze pozwalają na przebywanie np. na placu budowy, bez konieczności noszenia dodatkowych warstw wierzchnich, np. osobnych kamizelek, co znacznie zwiększa wygodę pracy. Dodatkowe warstwy cienkich kamizelek odblaskowych nie tylko krępują nasze ruchy, ale także pogarszają naszą mobilność i komfort. Wszystkie bluzy dostępne u nas są bardzo funkcjonalne, dzięki czemu można z nich korzystać w różnego rodzaju pracach.

Uniwersalne i bardzo ergonomiczne rozmieszczenie kieszeni sprawia, że niezbędne przedmioty i narzędzia możemy mieć zawsze ze sobą. Takie bluzy polarowe – odblaskowe są bardzo przydatne zwłaszcza wtedy, kiedy temperatura na zewnątrz spada. W zwykłym ubraniu może być chłodno, natomiast polar zapewnia odpowiednia regulację temperatury i zapewnia ciepło. Dzięki temu, przy zastosowaniu mniejszej ilości warstw dającej ten sam, lub jeszcze lepszy efekt widoczności, nie będzie nam zimno. Tego rodzaju bluzy polarowe są polecane zwłaszcza do prac porządkowych, w magazynach, w przemyśle ciężkim, transporcie i przeładunku, a także dla wszelkiego rodzaju operatorów maszyn i urządzeń.

Bluza polarowa ostrzegawcza zwiększa również nasze bezpieczeństwo i ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi, a jej wykonanie z najlepszej jakości materiałów używanych do produkcji odzieży BHP zapewnia dobrą cyrkulację powietrza i odprowadzanie z powierzchni skóry wilgoci. Zachęcamy do sprawdzenia i zakupu najlepszych artykułów ochrony ciała BHP od sklepu Protego!