Pojemniki, stojaki i wieszaki na czyściwa - niezbędne do utrzymania porządku

W każdym zakładzie pracy niezwykle istotne jest by różnego rodzaju czyściwa przemysłowe, ręczniki papierowe, mydła czy ręczniki papierowe były zawsze łatwo i szybko dostępne. Żeby to zagwarantować powstało wiele rodzajów wszelkiego rodzaju pojemników na ręczniki papierowe, stojaków i wieszaków na czyściwa jak również dozowników do mydła.

Odświeżacze powietrza i dozowniki

Jest 7 produktów.

Sortuj wg:
Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry

Dla kogo przeznaczone są stojaki i wieszaki na czyściwa oraz pojemniki na ręczniki papierowe

Stojaki i wieszaki na czyściwa przemysłowe i pojemniki na ręczniki papierowe wykorzystywane są w większości zakładów pracy. Najczęściej wykorzystywane są one w miejscach pracy mechaników, w przemyśle farmaceutycznym i spożywczym. Tego typu stojaki montowane są zwykle w łazienkach bądź bezpośrednio w pobliżu stanowisk pracy, tak by umożliwić pracownikom szybkie usunięcie zabrudzeń.

Stojaki i wieszaki na czyściwa są niezwykle popularne w branży gastronomicznej, gdzie niezwykle łatwo jest o zabrudzenia nie tylko na rękach czy odzieży ale także na posadzce czy powierzchni roboczej. W sytuacji wystąpienia tego typu zabrudzeń bardzo ważne jest by zostały one szybko i sprawnie usunięte, dlatego też właśnie stojaki i wieszaki na czyściwa papierowe często ulokowane są w kilku różnych miejscach w przestrzeni roboczej, tak by zawsze był do nich szybki i łatwy dostęp. 

Natomiast pojemniki na ręczniki papierowe i dozowniki do mydła najczęściej montuje się w toaletach i łazienkach. Pozwalają one na znacznie krótsze wizyty w tych miejscach oraz pozwalają na zachowanie odpowiedniego poziomu higieny wśród pracowników. 

Dlaczego warto jest zapewnić pracownikom dostęp do stojaków i wieszaków na czyściwa oraz pojemników na ręczniki papierowe

Zapewnienie pracownikom zakładów pracy dostępu do stojaków i wieszaków na czyściwa czy pojemników na ręczniki papierowe jest czymś o czym zapomina duża cześć pracodawców. Tymczasem jest to jeden z podstawowych sposobów na zapewnienie odpowiedniego poziomu higieny, jak również pozwala na ograniczenie liczby wypadków przy pracy spowodowanych upuszczeniem jakiegoś przedmiotu czy poślizgnięciem się. 

Bardzo ważne jest jednak ulokowanie wszystkich stojaków i wieszaków na czyściwa w odpowiednich miejscach. Powinny one być zlokalizowane w łatwo dostępnych miejscach, tak by osoby mające potrzebę skorzystania z nich mogły zrobić to szybko i sprawnie. Podobnie równie łatwy dostęp powinien być do dozowników mydła. W przypadku miejsc gdzie bardzo łatwo jest o zabrudzenie przestrzeni roboczej warto jest ulokować stojaki i wieszaki na czyściwa w kilku miejscach hali produkcyjnej, czy kuchni. Dzięki temu usunięcie zabrudzenia będzie mogło zostać wykonane niezwykle szybko i sprawnie. Dodatkowym plusem wszelkiego rodzaju wieszaków i stojaków na czyściwa przemysłowe jest fakt, że można je obsługiwać jedną ręka.

Stojaki i wieszaki na czyściwa oraz pojemniki na ręczniki papierowe, które można znaleźć w naszej ofercie

Podczas tworzenia naszej oferty postaraliśmy się by oferowane przez nas pojemniki na ręczniki papierowe, stojaki i wieszaki na czyściwa przemysłowe mogły być stosowane w wielu różnych rodzajach zakładów pracy. Dlatego też w naszej ofercie znaleźć można zarówno wieszaki na czyściwa przemysłowe, które montowane są na ścianie, co sprawia, że zajmują naprawdę niewiele miejsca. 

Jeśli zamontowanie wieszaka na czyściwa przemysłowe na ścianie jest niemożliwe, można skorzystać ze stojaka, który postawić można w dowolnym miejscu na podłodze.

W naszej ofercie znaleźć można też klasyczne dozowniki na mydło i pojemniki na ręczniki papierowe, które montowane się w łazienkach.