Zimowe rękawiczki robocze ocieplane

Nasze dłonie zimą są niezwykle narażone na wszelkiego rodzaju urazy. Niskie temperatury nie tylko powodują problemy z krążeniem i odmrożenia, lecz także zmniejszają odczuwanie bólu. Dlatego zimą urazy dłoni są nie tylko cięższe, ale też poważniejsze niż w trakcie innych pór roku. Bardzo częste są sytuacje, w których pracownicy mając wyziębione dłonie doznają jakiegoś urazu, jednak nie czując go przez zimno pracują dalej i tylko pogarszają swoją sytuację. Dlatego też tak istotne jest dbanie o ochronę dłoni zimą. Najlepszą metodą jest zakup specjalnych tkaninowych ocieplanych rękawic roboczych.

Dziane / Tkaninowe

Jest 23 produktów.

Sortuj wg:
Pokazano 1-23 z 23 pozycji

Aktywne filtry

Dlaczego warto wybrać ocieplane rękawice robocze

Ocieplane rękawice robocze zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o pracownikach, którzy w trakcie zimy narażeni są na działanie niskich temperatur. Osoby pracujące na budowie, wszelkiego rodzaju monterzy, pracownicy hal magazynowy, operatorzy maszyn, wszystkie te osoby potrzebują sprawnych dłoni i czucia w palcach. Dlatego powinni oni zaopatrzyć się w specjalne ocieplane rękawice robocze. Pozwolą one nie tylko na uniknięcie odmrożeń i innych urazów, ale także znacznie zwiększą komfort pracy. Pełne czucie w palcach pozwala też na uniknięcie wszelakich błędów mogących wynikać z braku czucia w palcach.

Wygoda i bezpieczeństwo – robocze rękawice ocieplane

Ocieplane rękawice robocze są niezbędnym wyposażeniem każdej osoby, która pracując w zimie spędza w nieocieplanych halach, lub na zewnątrz. Ocieplane rękawice robocze zostały stworzone właśnie z myślą o tego typu osobach. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno rękawice całościowe, zakrywające całą dłoń przez cały czas, jak również specjalne rękawice ocieplane, które dają możliwość odkrycia i zakrycia końcówek palców. Zwłaszcza te ostatnie są niezwykle dobrym wyborem dla mechaników, ludzi pracujących na budowie, czy w magazynach. Odkrycie palców pozwala na zwiększenie zdolności manualnych w ciągu ułamków sekundy. Są to rękawice, które doskonale sprawdzają się w handlu i w innych tego rodzaju pracach.

Ocieplane rękawice ochronne nie tylko zapewniają izolację cieplną, ale także są doskonałym środkiem ochrony. Podobnie jak inne rodzaje rękawic ochronnych, ocieplane rękawice pozwalają na uniknięcie wszelkiego rodzaju urazów. Chronią one przed odciskami, upuszczaniem ciężkich przedmiotów, pozwalają na uchronienie swoich rąk przed obtarciami.

Zalety rękawic ocieplanych roboczych oferowanych przez Protego

Ocieplane rękawice robocze oferowane przez Protego są bardzo popularnym sposobem na ochronę dłoni w zimnych warunkach. Wynika to z tego jak zostały one wykonane. Wszystkie rękawice, które znajdą Państwo w naszej ofercie charakteryzują się:

Wysoką wytrzymałością – nasze rękawice wykonane są z najlepszych dostępnych materiałów, wyposażone są również w dodatkowe wzmocnienia, które zwiększają ich żywotność

Bezpieczeństwo – dzięki swojemu wykonaniu rękawice te gwarantują ich użytkownikowi ochronę przed wszelkiego rodzaju urazami.

Ciepło i wygoda – rękawice ochronne ocieplane, które oferuje nasza firma został wykonane w sposób, który gwarantuje zminimalizowanie utraty ciepła w dłoniach i palcach, bez jednoczesnej utraty zdolności manualnych.

Duża część ocieplanych rękawic roboczych jakie znajdują się w nasze ofercie ocieplane są  nowoczesną tkaniną THINSULATE, która jest niezwykle cienka, a mimo to zapewnia znakomitą izolację cieplną.