Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

Rozmiar

Rozmiar

Kolor produktu

Kolor produktu

Spodnie robocze do pasa

Spodnie robocze do pasa do jedne z najczęściej wykorzystywanych środków ochrony osobistej. Są one niezwykle popularne wśród osób, których zawody wymagają ochrony nóg i ud. Spodnie robocze do pasa to najbardziej tradycyjny sposób na zabezpieczenie dolnych partii swojego ciała.

Do pasa

Jest 205 produktów.

Sortuj wg:
Pokazano 1-60 z 205 pozycji

Aktywne filtry

Dlaczego warto jest korzystać ze spodni roboczych do pasa

Nogi i uda są niezwykle narażone na różnego rodzaju urazy i uszkodzenia mechaniczne, zwłaszcza podczas wykonywania różnego rodzaju obowiązków zawodowych. Najczęstszymi urazami są różnego rodzaju obtarcia i zadrapania. Spodnie robocze do pasa są jednym z najlepszych sposobów na uchronienie się przed tego rodzaju urazami. 

Spodnie ochronne do pasa chronią również przed wychłodzeniem i przegrzaniem organizmu. Tego typu zjawiska potrafią być niezwykle niebezpieczne dla pracowników, przegrzanie i wychłodzenie organizmu może skutkować utratą koncentracji i wieloma innymi wypadkami przy pracy. 

Dla kogo przeznaczone są spodnie robocze do pasa

Spodnie robocze do pasa są przeznaczone dla przedstawicieli wielu różnych zawodów. Najczęściej wykorzystywane są one przez pracowników budowlanych. Są to spodnie, które zapewniają idealną ochronę ciała podczas wszelkiego rodzaju prac budowlanych i konstrukcyjnych. Dzięki dodatkowym kieszeniom na wkładki nakolannikowe spodnie robocze do pasa są często wykorzystywane przez wszelkiego rodzaju monterów, osoby zajmujące się układaniem podłóg i płytek łazienkowych.

Spodnie robocze do pasa są również często wykorzystywane przez osoby zajmujące się ogrodnictwem i rolnictwem. Są to niezwykle wygodne spodnie pozwalające na wykonywanie różnego rodzaju prac na świeżym powietrzu, Równie często tego typu spodnie wykorzystywane są także przez operatorów maszyn i mechaników.

W naszej ofercie znajdują się także spodnie robocze do pasa przeznaczone specjalnie do wykorzystania w przemyśle spożywczym, leczniczym i w laboratoriach. Są to spodnie, które pozwalają na zachowanie odpowiedniej higieny i czystości podczas wykonywania wszelkiego rodzaju obowiązków.

Czym charakteryzują się spodnie robocze do pasa

Spodnie robocze do pasa znajdujące się w naszej ofercie charakteryzują się przede wszystkim niezwykle wysoką jakością. Zostały one wykonane z najlepszych dostępnych materiałów, dzięki czemu spodnie są nie tylko wygodne, ale również niezwykle wytrzymałe, zapewnia to możliwość pracy bez obawy o zniszczenie spodni czy doznanie urazu. 

Spodnie robocze do pasa, które można zakupić w naszym sklepie wyposażone są w specjalną gumkę w talii, która sprawia, że ubiór jest doskonale dopasowany do ciała. Ma to również wpływ na wygodę osoby noszącej spodnie robocze do pasa. Spodnie znajdujące się w naszej ofercie wyposażone zostały w bardzo dużą ilość kieszeni. Dzięki temu w spodniach roboczych do pasa można przenosić wszystkie narzędzia i akcesoria, które są nam na co dzień potrzebne w pracy, dzięki temu zakup odpowiednich spodni pozwala na komfortową pracę.

W spodniach roboczych do pasa można także często spotkać specjalną kieszeń na telefon komórkowy, jest to specjalna, zapinana na rzep lub napy kieszeń w której można przechowywać telefon bez obawy o to, że wypadnie on i ulegnie uszkodzeniu podczas wykonywaniu różnych obowiązków zawodowych.

Wszystkie spodnie robocze do pasa znajdujące się  w naszej ofercie posiadają możliwość regulacji w pasie dzięki czemu niezwykle łatwo jest dopasować je do sylwetki. Spodnie robocze, które można zakupić w naszym sklepie zostały zaprojektowane w taki sposób, by były nie tylko funkcjonalne, ale również niezwykle dobrze się prezentowały.