Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

Rozmiar

Rozmiar

Kolor produktu

Kolor produktu

Letnie spodnie ochronne – krótkie i bezpieczne spodenki BHP!

Odzież ochronna na lato to spore wyzwanie dla każdego pracodawcy, który chce swoim robotnikom zapewnić najlepsze bezpieczeństwo połączone z komfortem pracy. W warunkach upału, wysokich temperaturach i podczas mocno świecącego słońca można dosłownie ugotować się podczas wykonywania robót i jednoczesnego korzystania z dłuższych ubrań roboczych przeznaczonych do bardziej umiarkowanych warunków pogodowych. Szczególnie narażeni są tutaj pracownicy drogowi oraz budowlańcy, którzy większość czasu pracy przebywają na zewnątrz i na wystawieni są przez cały czas na działanie męczących warunków atmosferycznych.

Krótkie i 3/4

Jest 81 produktów.

Sortuj wg:
Pokazano 1-60 z 81 pozycji

Aktywne filtry

Krótkie i wygodne – spodnie na lato BHP

Bardzo ważne jest aby połączyć komfort z bezpieczeństwem i zastosować ubrania, które będą nadal świetnie chroniły, ale zapewnią równocześnie odpowiednią regulację temperatury ciała i przez to zwiększą efektywność pracy. Spodnie tego rodzaju są również bardzo elastyczne, nie krępują ruchów i korzysta się z nich bardzo wygodnie. Paski odblaskowe sprawiają, że wciąż będziemy bardzo dobrze widoczni, nawet przy słabym oświetleniu, w warunkach małej przejrzystości powietrza. Spora ilość kieszeni pozwala na przechowywanie najważniejszych przedmiotów niezbędnych do wykonywanych danych czynności cały czas przy sobie, co jest bardzo przydatne i pożyteczne.

Krótkie spodenki robocze – idealne na upał!

Spodnie ochronne powinno się zmieniać wraz z nadejściem nowej pory roku, całkiem odmiennej pod kątem warunków atmosferycznych. Dzięki temu, niewielkim kosztem pracuje się o wiele bardziej komfortowo. Nasze starannie wykonane spodenki posiadają również różne atrybuty ułatwiające pracę. Zastosowanie uszek i pętelek pozwala zamontować dodatkowe akcesoria niezbędne do pracy, a końcówki do przypięcia klucz sprawiają, że konieczne przedmioty możemy mieć zawsze przy sobie. Sporo dodatkowych kieszeni znacznie zwiększa funkcjonalność produktu w stosunku do spodenek konkurencyjnych marek. To właśnie renomowane marki producentów m.in. Reis oraz Leber&Hollman gwarantują najwyższą jakość oferowanych przez nas produktów.

Najlepsze spodnie i spodenki bezpieczne tylko u nas!

Materiały, z których uszyte są spodnie to najwyższej klasy tkaniny naturalne i sztuczne, co znacznie zwiększa wytrzymałość oraz trwałość oferowanych artykułów. Dodatkowe wzmocnienia w różnych miejscach, np. na kolanach zwiększają żywotność produktu, a różnego rodzaju gumki elastyczne, np. umieszczone w tylnej partii spodni w okolicach pasa zwiększają swobodę poruszania oraz umożliwiają idealne dopasowanie ich do sylwetki. To właśnie te cechy sprawiają, że oferowane przez nas wyroby są optymalnie dostosowane do wszelkiego rodzaju prac w określonych warunkach. Zapewniają najwyższy komfort i wygodę wykonywanych czynności, przez co letnie roboty nie będą już więcej tak wymagającym ze względu na temperatury wyzwaniem! Polecamy!