Miotły i szczotki - tradycyjny sposób na utrzymanie porządku

Utrzymanie porządku i czystości często bywa niezwykle trudne, zwłaszcza w budynkach będących siedzibami firm i biznesów. Utrzymanie porządku w miejscu pracy jest niezwykle istotne, ma to bowiem wpływ nie tylko na higienę w miejscu pracy, ale również dosyć mocno wpływa na samopoczucie naszych pracowników. W czystym i zadbanym przedsiębiorstwie pracuje się znacznie wydajniej. W celu utrzymania porządku korzysta się z wielu różnych narzędzi. Jednym z najpopularniejszych i najskuteczniejszych narzędzi tego typu są wszelkiego rodzaju miotły, ulicówki, magazynowe, gumowe, szufelki, zmiotki i szczotki.

Szczotki / miotły / szufelki / trzonki

Jest 17 produktów.

Sortuj wg:
Pokazano 1-17 z 17 pozycji

Aktywne filtry

Gdzie korzysta się z mioteł i szczotek

Wszelkiego rodzaju miotły, czy to miotły magazynowe, czy gumowe są najczęściej wykorzystywanym narzędziem do czyszczenia i sprzątania powierzchni. Są one wykorzystywane niemal w każdym zakładzie pracy. Utrzymanie porządku jest niezwykle istotne we wszelkiego rodzaju salonach fryzjerskich i kosmetycznych. W tego typu zakładach używa się głównie specjalnych gumowych mioteł, które są idealnym narzędziem do zbierania wody, włosów i śmieci.

Z mioteł korzystają także osoby zajmujące się utrzymaniem porządku w mieście. Korzystają oni ze specjalnych, bardzo szerokich mioteł umożliwiających im zamiatanie dużych przestrzeni w krótkim czasie. Miotły ulicówki są również używane przez osoby których zadaniem jest utrzymanie czystości na terenie hal magazynowych. Miotły te są znacznie szersze od przeciętnych co pozwala na szybkie zamiatanie dużych powierzchni i zbieranie kurzu, śmieci i brudu w jednym miejscu, skąd mogą zostać szybko usunięte.

Miotły, nawet ulicówki są także popularne wśród właścicieli gospodarstw domowych, zwłaszcza tych z ogródkiem i podjazdem. Miotły pozwalają na usunięcie zanieczyszczeń spomiędzy szczelin w kostce brukowej, gumowe miotły natomiast bardzo często wykorzystywane są podczas robienia porządków w ogrodzie czy w ogródkach działkowych.

Zalety mioteł oferowanych przez Protego

Wszystkie miotły oferowane przez naszą firmę są niezwykle popularne wśród osób zajmujących się zawodowo utrzymaniem porządku. Miotły gumowe i ulicówki pozwalają na szybkie, sprawne i dokładne czyszczenie wszelkiego rodzaju powierzchni. Czyszczenie powierzchni przy pomocy mioteł pozwala na usunięcie różnych alergenów, dzięki czemu możliwe jest poprawienie warunków życiowych osób wrażliwych na ich działanie. Do tego celu idealne są miotły gumowe, które nie roznoszą kurzu, nie rysują powierzchni na której są używane, a po użyciu wystarczy opłukać je wodą, sprawia to, że są one niezwykle proste w użyciu. 

Miotły znajdujące się w naszej ofercie wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Włosie miótł ulicówek wykonane jest z wytrzymałego tworzywa sztucznego przytwierdzonego do drewnianej płytki. Trzonek montowany jest w metalowym otworze, który został specjalnie przystosowany do tego celu. Miotły ulicówki są dosyć szerokimi miotłami, ich długość wynosi czterdzieści centymetrów.

Niezbędnym dodatkiem do każdej miotły jest szufelka pozwalająca na zbieranie brudu i zanieczyszczeń. W naszej ofercie znajdują się dwa rodzaje szufelek, plastikowe szufelki przeznaczone do użytku domowego oraz większe metalowe szufelki. Metalowe szufelki są znacznie bardziej wytrzymałe. Można ich używać zarówno jako szufelek do sprzątania ręcznego, jak również do usuwania popiołu i węgla z kominków, czy też jako łopatek do ziemi i piasku.