Filtruj według

Cena

Cena

Instrukcje bezpieczeństwa - doskonałe źródło informacji

Wypadki mogą wydarzyć się w każdym zakładzie pracy. Jednak nie zawsze są one niemożliwe do uniknięcia. Najczęściej urazy i wypadki przy pracy są efektem nieuwagi, bądź nieumiejętnego korzystania z maszyn przemysłowych, czy też wynikają z ignorowania zasad BHP. Dlatego też tak istotne jest wywieszenie w zakładzie pracy odpowiednich instrukcji bezpieczeństwa i higieny pracy.

Instrukcje

Jest 23 produktów.

Sortuj wg:
Pokazano 1-23 z 23 pozycji

Aktywne filtry

Dlaczego warto jest wywiesić instrukcje bezpieczeństwa i higieny pracy

Wywieszenie instrukcji bezpieczeństwa i higieny pracy w odpowiednich, dobrze widocznych i łatwo widocznych miejscach pozwala na znaczne podniesie bezpieczeństwa swoich pracowników. Duża część zakładów pracy ma naprawdę dużą ilość zasad, których muszą przestrzegać osoby zatrudnione w danej firmie. Często mają one problem z zapamiętaniem wszystkich obowiązujących ich przepisów. Wywieszenie instrukcji bezpieczeństwa i higieny pracy pozwala pracownikom na przypomnienie sobie jakich zasad muszą przestrzegać w celu zachowania pełnego bezpieczeństwa.

Dodatkowo wywieszenie instrukcji bezpieczeństwa i higieny pracy na terenie budynku ma pozytywny efekt na morale pracowników. Jest to jasny sygnał, że właściciel dba o dobro swoich pracowników i dokłada wszelkich starań by zapewnić im możliwie jak największe bezpieczeństwo.

Gdzie mocować instrukcje bezpieczeństwa i higieny pracy

Wiele osób zastanawia się w jakim miejscu zakładu zakładu pracy należy rozmieścić instrukcje bezpieczeństwa i higieny pracy. Większość instrukcji powinna zostać umieszczona w pobliżu obiektu bądź miejsca którego dotyczą. Przykładowo instrukcje BHP dotyczące postępowania przy udzielaniu pierwszej pomocy i instrukcja obsługi apteczki powinny znajdować się w niewielkiej odległości od apteczek pierwszej pomocy, tak by w razie potrzeby można było się z nią błyskawicznie zapoznać.

Instrukcje dotyczące prawidłowego mycia i dezynfekcji rąk najlepiej umieścić będzie w toaletach, tak by pracownicy mogli zapoznać się z nimi podczas wykonywania tych czynność. Nieco bardziej skomplikowane będzie odpowiednie rozmieszczenie instrukcji bezpieczeństwa i higieny pracy dotyczących obchodzenia się z różnego rodzaju narzędziami. Tego typu instrukcje najlepiej będzie umieścić w miejscu składowania narzędzi oraz w pomieszczeniach socjalnych, gdzie pracownicy nawet z nudów zapoznają się z instrukcją. 

Czym charakteryzują się instrukcje bezpieczeństwa i higieny pracy oferowane przez naszą firmę

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego jak istotne jest zapewnienie swoim pracownikom dostępu do informacji na temat bezpieczeństwa. Dlatego też dołożyliśmy wszelkich starań by oferowane przez nas instrukcje bezpieczeństwa i higieny pracy wykonane były w najlepszy możliwy sposób. Dzięki temu w naszej ofercie znajdą Państwo jedynie profesjonalnie zaprojektowane instrukcje bezpieczeństwa, które dostarczają niezbędnych informacji w krótki, prosty i przejrzysty sposób. 

Instrukcje bezpieczeństwa i higieny pracy znajdujące się w naszej ofercie wydrukowane zostały na płycie PCV. Jest to nowoczesna technika druku, która zapewnia doskonałą jakość druku i czytelność liter. Dodatkowo płyty PCV na których wydrukowane zostały instrukcje bezpieczeństwa i higieny pracy są niezwykle wytrzymałe. Nie ulegają one działaniu zewnętrznych czynników, są odporne na zgniatanie i nie blakną w miarę upływu czasu. Jest to więc idealne rozwiązanie dla wszelkiego rodzaju zakładów produkcyjnych w których nie trudno o zabrudzenia. Tego typu tablice świetnie sprawdzają się na placach budowy i w halach magazynowych.