Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

Rozmiar

Rozmiar

Kolor produktu

Kolor produktu

Kategoria obuwia

Kategoria obuwia

Zimowe robocze obuwie bez podnoska – ochrona stóp w sezonie zimowy

W sezonie zimowym nasze stopy są szczególnie narażone na urazy. Niskie temperatury powodują zmniejszone czucie w stopach, co skutkować może kontuzjami, a nawet poważnymi urazami, które zaobserwujemy dopiero po ściągnięciu butów i ogrzaniu stóp. Dlatego też tak istotne jest wybranie odpowiedniego rodzaju obuwia do naszego trybu i rodzaju pracy. Obuwie, z którego mamy zamiar korzystać w sezonie zimowym powinno być odpowiednio ocieplone i odizolowane tak by zapewniało nam odpowiednią ochronę przed warunkami atmosferycznymi, warto jednak pamiętać, że obuwie zimowe bez podnoska powinno być też oddychające, zapewni nam to odpowiednią cyrkulację powietrze i zapobiegnie rozwojowi grzybów i bakterii. 

Obuwie ocieplane/zimowe

Jest 5 produktów.

Sortuj wg:
Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry

Ocieplane buty robocze bez podnoska – sposób wyboru

Wybór odpowiedniego zimowego obuwia roboczego bez podnoska potrafi być niezwykle problematyczny, zwłaszcza dla osób dokonujących tego rodzaju zakupu po raz pierwszy. Przede wszystkim należy we właściwy sposób zdefiniować swoje potrzeby. Osoba pracująca na magazynie na stanowisku kierowniczym będzie potrzebowała innego rodzaju obuwia niż pracownik taśmy produkcyjnej, który spędza większość dnia w pozycji siedzącej. Ważną kwestią jest także to gdzie będziemy się poruszać, dla osoby, która będzie często poruszała się po schodach lub drabinach odpowiednim wyborem będą trzewiki nie sięgające za kostkę. Zapewni to maksymalny komfort podczas poruszania się. Natomiast osoba, która poruszać się będzie po płaskim terenie może wybrać obuwie usztywniające kostkę, co pozwoli jej uniknąć bolesnych kontuzji.

Podczas wyboru zimowego obuwia roboczego bez podnoska należy też zwrócić uwagę na to w jakich warunkach przyjdzie nam pracować. Buty z antypoślizgową podeszwą, odporną na oleje, smary czy benzynę będą świetnym wyborem do warsztatu samochodowego. Dla operatorów maszyn i pracowników magazynów polecamy trzewiki wykonane ze skóry bawolej. 

Zimowe obuwie robocze bez podnoska oferowane przez firmę Protego

Zimowe obuwie robocze oferowane przez firmę Protego cechuje się przede wszystkim wysoką jakością wykonania. Wszystkie buty jakie znajdują się w naszej ofercie wykonane są ze skóry, co gwarantuje wytrzymałość oraz izolację przed zimnem. W ofercie naszej firmy znajdą Państwo pełen przekrój zimowego obuwia roboczego bez podnoska, od trzewiczków, po wysokie kozaki. W naszej ofercie znajdują się również akcesoria do butów zimowych, które pozwolą na prawidłową konserwację obuwia, tak by mogło ono służyć przez długie lata. W naszym sklepie znajdą Państwo również buty o podeszwie wykonanej z tworzywa TPR, czyli gumy termoplastycznej. Materiał ten charakteryzuje się wysoką wytrzymałością i odpornością. Jak również nie ślizga się on po zamarzniętych powierzchniach, sprawia to, że obuwie z taką podeszwą jest idealne dla osób mieszkających w rzadko odladzanych okolicach.