Letnie koszule robocze - wygoda, styl, ochrona

Wiosna i lato to wyjątkowo trudny okres zarówno dla pracowników jak i dla pracodawców. Pracownicy, zwłaszcza fizyczni, zmuszeni są do pracy w wysokich temperaturach, podczas upałów, często w pełnym słońcu. Do pracodawców natomiast należy zapewnienie im możliwie jak najbardziej komfortowych warunków pracy. Bawełniane letnie koszule robocze to idealny sposób na jednoczesną ochronę pracownika, jak i na zapewnienie mu odpowiednich warunków do pracy.

Wiosna / Lato

Jest 8 produktów.

Sortuj wg:
Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Aktywne filtry

Dla kogo przeznaczone są koszule robocze letnie

Koszule robocze letnie znajdują zastosowanie w znacznej większości przemysłów czy przedsiębiorstw. Są one najczęściej wykorzystywane przez osoby pracujące fizycznie na zewnątrz. Przez ogrodników, rolników, czy pracowników przemysłu budowlanego. Osoby te doceniają wygodę i swobodę ruchów oferowaną przez letnie koszule robocze, jednocześnie zwracają oni też uwagę na jej właściwości ochronne. Koszule letnie robocze wykazują dużą skuteczność w ochronie wszelkiego rodzaju pracowników fizycznych przed zadrapaniami i obtarciami. Jest to cecha niewątpliwie najbardziej pożądana przez wszelkiego rodzaju ogrodników, czy pracowników ogrodów zoologicznych.

Letnie koszule robocze są równie popularne w innych gałęziach przemysłu. Z chęcią wykorzystują je wszelkiego rodzaju monterzy, pracownicy hal przemysłowych, hal magazynowych, operatorzy maszyn jak również mechanicy samochodowi. Wielką popularnością cieszą się one także wśród pracowników przemysłu leśnego, którzy często zmuszeni są do przedzierania się przez krzaki, czy niskie drzewa. Koszule robocze letnie świetnie sprawdzają się wtedy jako środek ochrony osobistej górnych partii ciała. Dzięki swojej uniwersalności koszule robocze letnie są świetnym wyborem dla każdego pracodawcy.

Czym charakteryzują się koszule robocze letnie oferowane przez firmę Protego

Oferta letnich koszul roboczych jaką znajdą Państwo w naszej firmie została dobrana na podstawie wielu różnych kryteriów. Dzięki temu oferta, którą znajdą Państwo na naszej stronie internetowej i w sklepie stacjonarnym składa się wyłącznie z najwyższych jakościowo produktów. Wszystkie koszule robocze letnie znajdujące się w naszej ofercie wykonane są w stu procentach z wysoko jakościowej bawełny. Zapewnia to wysoki komfort użytkowania, jak również gwarantuje oddychanie materiału.

Wszystkie koszule robocze letnie zapinane są na guziki, każda koszula w zestawie zawiera zapasowe guziki, zarówno zapinane na klatce piersiowej, jak i mankietowe. Dzięki temu nawet w przypadku straty guzika naprawa może zostać wykonana szybko i niewidocznie. 

Bawełna z której wykonane są robocze koszule letnie gwarantuje komfort użytkowania zarówno podczas wysokich letnich temperatur, jak również w chłodniejsze, wiosenne wieczory. Dzięki temu pracownicy wykonujący swoje obowiązki na zewnątrz nie są zmuszeni do zabierania ze sobą odzieży zamiennej i ryzykowania jej zniszczenia. Dzięki nowoczesnemu, modnemu wyglądowi koszule robocze letnie mogą być również używane jako odzież codzienna. Podczas wyjścia na miasto czy imprezę sprawdzają się one równie dobrze co podczas trudnych i ciężkich prac ogrodowych.