Rękawice metalowe antyprzecięciowe - rękawice rzeźnicze i masarskie

W ofercie naszego sklepu posiadamy także najwyższej klasy rękawice antyprzecięciowe stworzone z pierścieni metalowych. Są one idealną osłoną wykorzystywaną do prac związanych z maszynami lub przedmiotami wyposażonymi w ostre krawędzie, mogącymi trwale uszkodzić, przeciąć lub nawet trwale uciąć nasze dłonie. Posiadamy również rękawice metalowe antyprzecięciowe wykonane z wielowarstwowego materiału w obszarze dłoni, zapewniające bardzo wysoki poziom ochrony przed przecięciem, a także ochrona antyprzecięciowe. 

Rękawice metalowe antyprzecięciowe

Jest 15 produktów.

Sortuj wg:
Pokazano 1-15 z 15 pozycji

Aktywne filtry

Rękawice antyprzecięciowe i antyprzekłuciowe

W przeciwieństwie do rękawic metalowych wykonanych ze stali nierdzewnej charakteryzują się dużą trwałością i odpornością również na inne zagrożenia - nie tylko rozcięcia. Wobec tego polecane są np. w pracach związanych z  recyklingiem, czy jakichkolwiek innych rodzajach prac, w których nasze dłonie mogą być niespodziewanie narażone na kontakt z igłami lub innymi niebezpiecznymi przedmiotami. Rękawice tworzone z metalowych pierścieni przeznaczone są szczególnie dla rzeźników, których chwila nieuwagi może kosztować nawet utratę dłoni. Taka ochrona potrafi temu w pełni zapobiec. Dzięki solidnej konstrukcji eliminuje ona ryzyko i sprawia, że mocne cięcia przestają zagrażać naszym kończynom. Produkty z tej zakładki są idealne jako rękawice masarskie i rękawice rzeźnicze

Rękawice metalowe - maksymalne bezpieczeństwo

W przypadku wielu rodzajów zawodów, utrata dłoni może równać się z końcem kariery zawodowej. Pomimo tego wiele osób decyduje się na ryzyko i nie używanie różnego rodzaju niezbędnych osłon. Dzieje się tak, ponieważ powodują one często zmniejszony komfort pracy. Rękawice antyprzecięciowe i antyprzekłuciowe oferowane przez nas idealnie dopasowują się do dłoni, dzięki czemu nie tylko nie traci się komfortu i swobody pracy, ale wręcz się ją zwiększa, będąc pewnym swojego bezpieczeństwa. Jest to pewnego rodzaju komfort psychiczny, który jest bardzo potrzebny podczas wykonywania wielu rodzajów zawodów. Dzięki temu można bez żadnych przeszkód pracować na pełnych obrotach, nie martwiąc się jednocześnie o trwałość naszej ochrony. Rękawice wykonywane są tylko z najwyższej jakości materiałów, co gwarantują odpowiednie atesty oraz spełniane normy bezpieczeństwa. Zachęcamy więc do wyboru najlepszych dla siebie rękawic metalowych ochronnych w najniższych cenach!