Priorytet, czyli ochrona przed upadkiem z wysokości

Jak powszechnie wiadomo, lepiej zapobiegać niż leczyć. My również uznajemy tę zasadę za właściwą podczas wykonywania wielu różnych niebezpiecznych czynności. Zwłaszcza, gdy ma miejsce niebezpieczna praca na wysokości, z której spadając możemy zrobić sobie sporą krzywdę niezależnie jak bardzo jesteśmy zabezpieczeni. Dlatego właśnie koniecznie trzeba wyposażyć się w środki asekuracyjne, chroniące przed spadnięciem. Dobra ochrona i stabilne utrzymanie pracownika na wysokości podczas pracy to nasz priorytet.

Ochrona przed upadkiem

Jest 68 produktów.

Sortuj wg:
Pokazano 1-60 z 68 pozycji

Aktywne filtry

Wytrzymały sprzęt do prac wysokościowych

Sprzęt do ochrony przed upadkiem z wysokości, który oferujemy pochodzi od najlepszych, renomowanych producentów, którzy gwarantują jakość i trwałość dostarczanych przyrządów. Dzięki temu możemy spokojnie pracować nawet na najwyższych rusztowaniach. Odpowiednio zamontowane haki oraz liny zapewniają pełne bezpieczeństwo. Sprawia to, że możemy prawidłowo wykonywać wszystkie nasze prace i obowiązki, a odpowiednie szelki oraz wysokiej klasy linki stalowe uchronią nas przed ryzykiem upadku. Sprzęt do prac na wysokościach z naszej oferty, tworzony jest z wysokiej klasy metali i innych materiałów, dzięki czemu mamy pewność, że zaczepy będą dobrze trzymać, a siedziska czy linki się nie urwą.

Bezpieczeństwo i wygoda na wysokości

Nasze akcesoria do pracy na wysokości gwarantują Państwu, że robota będzie całkowicie bezpieczna i podczas prawidłowego korzystania z wszystkich zabezpieczeń nie ma prawa nic się stać, nawet przy skomplikowanych pracach wymagających sporo ruchu. Producenci tych wyrobów mają bowiem na względzie przede wszystkim bezpieczeństwo, jednak dbają również jak najbardziej o to, aby ich produkty nie krępowały ruchów i by wciąż komfortowo można było w nich wykonywać wszystkie konieczne prace. Dzięki temu, produkty dostępne u nas są bez konkurencyjne i dodatkowo w bardzo atrakcyjnych cenach. Do pracy na wysokości niezbędne są:

szelki bezpieczeństwa

linki trzymające

zapięcia, zatrzaski i zaczepy

pasy pozycjonujące

urządzenia samohamowne

amortyzatory bezpieczeństwa

bezpieczne siedzisko do pracy na wysokości

Wyposażenie się w te wszystkie przyrządy oraz racjonalne z nich korzystanie gwarantuje bezpieczeństwo oraz komfort pracy.

Porządne zaczepy oraz linki – podstawa bezpieczeństwa na wysokości

Wysokiej klasy liny trzymające są podstawą w zapewnieniu ochrony przed upadkiem. Trzeba pamiętać, że liny te muszą być wyjątkowo wytrzymałe, gdyż muszą przez dłuższy czas utrzymywać spory ciężar. Właśnie dlatego warto wybrać sprzęt do prac na wysokościach od renomowanych dostawców, gdyż zerwanie się tego rodzaju linki może doprowadzić do tragedii. Korzystanie z lepszych lin nie tylko zapewnia bezpieczeństwo, ale także sprawia, że starczą nam on na dłużej. Liny tego typu często mają pasy pokazujące kiedy już są dosyć sfatygowane i należy je wymienić. Linki trzymające i zaczepy lepszej jakości wytrzymują w dobrej kondycji znacznie dłuższy czas.

Dobre zabezpieczenie uchroni przed wypadkiem

Upadek z wysokości to na tyle poważna sprawa, że należy chronić się przed nim w każdy możliwy sposób. Dlatego właśnie dobrze jest zainwestować w solidną ochronę asekuracyjną, gdyż niedostateczne jej zapewnieni może grozić nawet śmiercią. Już upadek z kilku metrów może pokiereszować kości, z większej wysokości natomiast może złamać kręgosłup lub nawet zabić. Trzeba więc wybrać najlepszą ochronę przeciwupadkową, która dostępna jest w naszym sklepie.

Zapraszamy do zakupu przyrządów chroniących przed upadkiem z wysokości i zachęcamy do przeglądnięcia całej oferty naszego sklepu. Posiadamy najróżniejszy asortyment BHP, który chroni przed wieloma różnymi typami zagrożeń.