Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

Rozmiar

Rozmiar

Kolor produktu

Kolor produktu

Linia:

Linia:

Odzież robocza - ubrania spełniające wymogi BHP

Podstawowym środkiem ochrony osobistej pracownika jest odzież ochronna. Oferujemy różnorodne modele dostosowane do wszelkich zagrożeń, mogących wystąpić na każdym stanowisku pracy.  Zaakcentować należy nie tylko wysoką funkcjonalność oferowanych przez nas produktów, ale i odporność na zniszczenia czy uszkodzenia. 

Ubrania robocze

Jest 1220 produktów.

Sortuj wg:
Pokazano 1-60 z 1220 pozycji

Aktywne filtry

W naszej ofercie znajdują się zarówno produkty chroniące przed minimalnymi zagrożeniami, świetnie sprawdzające przy mniej skomplikowanych pracach, jak i te specjalistyczne, przystosowane do kontaktu z niebezpiecznymi substancjami. Oferowane produkty zapewnią zatem świetną ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi, podrażnieniami a nawet poparzeniami, zapewnią komfort termiczny czy zwiększą widoczność pracownika. 

Wszystkie nasze ubrania ochronne posiadają niezbędne atesty, certyfikaty oraz spełniają odpowiednie normy, które pozwalają na użytkowanie w określonym środowisku pracy.

Specjalistyczna ochrona ciała oznaczona konkretnymi kategoriami

Odzież BHP dzieli się na kategorie ze względu na zapewnianie bezpieczeństwa i trwałość osłon oraz powłok ochronnych. Wyróżniamy w tym przypadku trzy główne kategorie, które pomogą nam skutecznie podpowiedzieć, z jak bardzo wytrzymałym i odpornym na uszkodzenia produktem mamy do czynienia. Ubrania podchodzące pod pierwszą kategorię ochronną chronią nasze ciało przed minimalnymi zagrożeniami. Jest to odzież o podstawowej konstrukcji i do takich właśnie zastosowań. Ocena poziomu skuteczności jej ochrony zależy od oceny samego użytkownika. Ubrania należące do tej kategorii chronią przede wszystkim przed nieszkodliwymi dla zdrowia zabrudzeniami, powierzchownymi uszkodzeniami mechanicznymi i fizycznymi, zagrożeniami związanymi ze zbyt wysoką temperaturą, a także przed czynnikami atmosferycznymi, jak temperatura i deszcz. Odzież przynależąca do kategorii II chroni nasze ciało tylko przed konkretnymi czynnikami. Nie jest to ani odzież ochraniająca minimalnie, ani taka, która chroni przed standardowymi zagrożeniami zdrowia czy życia. Przykładami odzieży o tych właściwościach jest np. specjalistyczna odzież chroniąca przed przecięciami, redukująca zagrożenia podczas spawania, a także odzież ostrzegawcza i odblaskowa. Najbardziej specjalistycznym rodzajem odzieży ochronnej BHP jest ta, podporządkowana do kategorii III. Są to ubrania i kombinezony ochronne o złożonej konstrukcji chroniące zdrowie, lub życie pracownika. Jest to odzież specjalistyczna, chroniąca przed najgroźniejszymi następstwami zdarzeń, których bezpośrednich skutków nie można zidentyfikować w odpowiednim czasie. Do tej kategorii należą profesjonalne kombinezony przeciwchemiczne, odzież chroniąca przed ogniem, temperaturą powyżej 100°C lub gorącymi rozpryskami, a nawet przed promieniowaniem. Do tej kategorii należy również odzież chroniąca przed skrajnie niskimi temperaturami, czyli poniżej 50°C , a także zapobiegająca porażeniom przez prąd elektryczny. Jest to odzież osłaniająca o najwyższym stopniu ochrony ciała, która przeznaczona jest dla bardzo wyspecjalizowanych zawodów.

Odzież robocza BHP – bezpieczeństwo pracy dla każdego

W naszym asortymencie posiadamy różne rodzaje odzieży BHP przeznaczone do wszelkiego rodzaju prac. Są to nie tylko ubrania robocze przeznaczone dla profesjonalistów, lecz również takie, które zapewniają bezpieczeństwo podczas bardziej amatorskich robót. Wszystkie ubrania dostępne na naszej stronie przeznaczone są do konkretnych celów, niektóre z nich są bardzo wyspecjalizowane, inne natomiast bardzo uniwersalne i mogą sprawdzić się w wielu rodzajach prac. Standardowe ubrania pracownicze dostępne na naszej stronie internetowej idealnie sprawdzą się np. w pracach ogrodniczych, rolniczych, magazynowych i transportowych, a także budowlanych czy drogowych. To właśnie olbrzymie spektrum możliwości ich wykorzystania sprawia, że koniecznie warto wyposażyć się w tego typu odzież ochronną, a niewielki koszt zapewnienia odpowiedniej ochrony sobie i pracownikom czyni zakup odzieży ochronnej BHP niewątpliwą koniecznością.