Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

Rozmiar

Rozmiar

Kolor produktu

Kolor produktu

Rękawice skórzane długie – spawalnicze

Długie skórzane rękawice są jednym z najlepszych dostępnych sposobów na ochronę dłoni i przedramion. Wykonane są one z grubej skóry bydlęcej, wzmocnionej dwoiną. Dwoina jest poślednim gatunkiem skóry, która ma mniejszą wytrzymałość mechaniczną niż skóra licowa, jednak w połączeniu z nią stanowią świetną ochronę przed wszelkiego rodzaju urazami. Długie skórzane rękawice ochronne oferowane przez firmę Protego znajdują zastosowanie głównie w spawalnictwie.

Długie

Jest 21 produktów.

Sortuj wg:
Pokazano 1-21 z 21 pozycji

Aktywne filtry

Rękawice oferowane przez Protego cechują się dużą odporność na wysokie temperatury, są idealne stosowania podczas prac takich jak spawanie, obsługa urządzeń i praca w warunkach, w których występuje zagrożenie związane z wysokimi temperaturami, czy nawet rozpryskami gorącej cieczy. Wszystko to sprawia, że rękawice te są idealnym rozwiązaniem dla pracowników przemysłowych.

Długie skórzane rękawice – wygoda i bezpieczeństwo

Długie rękawice skórzane nie tylko zapewniają znakomitą ochronę przed wszelkiego rodzaju urazami mechanicznym, ale również wygodę. Dzięki miękkiej wewnętrznej wyściółce wykonanej z dżerseju są one niezwykle wygodne. Rękawice te uszyte są w sposób umożliwiający wykonywanie obowiązków zawodowych z pełną sprawnością. Część chwytna rękawic wykonana jest z jednego kawałka skóry, znacznie zwiększa to ich wytrzymałość mechaniczną i pozwala na prowadzenie bardziej precyzyjnych prac. Długi mankiet chroniący przedramię również nie przeszkadza w wykonywaniu zadań jakie są w kompetencji pracownika, dodatkowo ochrania on nadgarstek przed urazami i przemakaniem. Rękawice mają długość 35 cm, oznacza to, że chronią praktycznie całe przedramiona użytkownika przed urazami mechanicznymi.

Skórzane rękawice – nie tylko do spawania

Długie skórzane rękawice wykorzystywane są nie tylko podczas spawania, korzysta się z nich również podczas cięższych prac budowlanych. Są one doskonałą ochronę dłoni podczas układania cegieł, lub pustaków. Robotnicy chętnie korzystają z nich także podczas operowania maszynami, a także podczas prac z ciekłym metalem. Niektóre z modeli oferowanych przez firmę Protego zapewniają ochronę przed rozpryskiem ciekłego metalu. Jest więc to idealne rozwiązanie dla pracowników przemysłu ciężkiego i metalurgicznego.

Długie rękawice skórzane są również często stosowane przez mechaników, chronią one przed smarami i innego rodzaju zabrudzeniami. Dodatkowo umożliwiają one pewny chwyt nawet w przypadku naoliwionych elementów. Jest to bardzo istotne dla wszelkiego rodzaju pracowników przemysłowych oraz pracowników obsługujących maszyny. Odpowiedni chwyt nie tylko ułatwia pracę, ale również znacznie zwiększa bezpieczeństwo pracowników.

Długie rękawice skórzane – spełniają wszystkie normy

Długie rękawice skórzane oferowane przez firmę Protego spełniają europejskie normy dotyczące rękawic ochronnych pracowników. Rękawice spawalnicze są badane według norm EN388, EN12477 TYP A i EN420. Sprawia to, że osoby korzystające z rękawic oferowanych przez naszą firmę mogą mieć pewność, że podczas korzystania z nich, oczywiście w sposób prawidłowy i zgodny z przeznaczeniem rękawic, będą całkowicie bezpieczni. Bezpieczeństwo pracowników zapewnione jest również tym, że rękawice oferowane przez Protego zszyte są grubymi kevlarowymi nićmi, które niezwykle trudno jest zerwać, nawet podczas doznawania urazów mechanicznych. Dlatego też polecamy te rękawice każdemu, kto pracuje w przemyśle ciężkim, lub zwyczajnie musi dbać o swoje dłonie podczas pracy.