Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

Rozmiar

Rozmiar

Kolor produktu

Kolor produktu

Kamizelki robocze i bezrękawniki ochronne – różne kolory

Zapraszamy do przeglądnięcia oferty dostępnych w naszym sklepie bezrękawników polarowych oraz kamizelek ocieplanych. Tego rodzaju bluzy robocze zapewniają sporo ciepła na całym ciele, a szczególnie w miejscu klatki piersiowej oraz szyi, dając jednocześnie dużą elastyczność ruchu rąk. Idealnie sprawdzą się w różnego rodzaju pracach manualnych, będąc jednocześnie świetnym rozwiązaniem dla mechaników czy pracowników magazynowych, a także w pracach podczas transportu i przeładunku.

Kamizelki / bezrękawniki

Jest 139 produktów.

Sortuj wg:
Pokazano 1-60 z 139 pozycji

Aktywne filtry

Stylowe polary i bluzy bez rękawów i kamizelki robocze - męskie i damskie!

Najwyższej jakości kamizelki, które świetnie sprawdzą się w wielu rodzajach prac są wykonane tylko z najlepszych materiałów – polaru lub wodoodpornej poliestrowej powłoki z dodatkowym ociepleniem od wewnątrz. Nie tylko zapewnią w pracy ciepło, ale również pełen komfort korzystania. Będą także świetnym rozwiązaniem do przydomowych prac ogrodowych, czy jako ubranie do różnych robót dookoła gospodarstwa domowego. Zaletami jest wysoki stopień utrzymania ciepła w obrębie klatki piersiowej, brzucha i pleców, przy jednoczesnej całkowitej swobodzie rąk. Dzięki temu dają one niesamowitą wygodę podczas pracy.

Zalety polaru i polarowych kamizelek roboczych podczas codziennych prac

Polar sam w sobie posiada tak dużo zalet, że długo by je wymieniać. Jest to tak naprawdę najlepszy materiał, który świetnie sprawdzi się w różnego rodzaju pracach. Optymalna ilość i rozmieszczenie kieszeni pozwala trzymać przy sobie wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy i narzędzia. Tego rodzaju bezrękawnik, w żaden sposób nie krępuje ruchów – jest doskonały do pracy, ale także poza nią. Oferowane przez nas wzory i kroje polarów są klasyczne i modne, co sprawia, że nic nie stoi na przeszkodzie, by korzystać z nich także na co dzień.

Materiał ten świetnie sprawdzi się podczas:

różnego rodzaju prac budowlanych, z racji swojej wytrzymałości

prac ogrodowych

prac w chłodniach, przez wysoki współczynnik ciepła, jaki daje

przy załadunku, przeładunku i wyładunku, gdyż jest bardzo wygodny i elastyczny

podczas transportu

we wszelkiego rodzaju pracach codziennych

Jest to materiał niezwykle uniwersalny, którego zalety szybko doceni każdy użytkownik!

Bluzy polarowe – idealne do pracy w chłodzie

Od samych początków istnienia tej tkaniny i rozpoczęcia jej produkcji, jest ona bardzo doceniana i szeroko wykorzystywana. Polar to bardzo wytrzymały materiał, który nie tylko świetnie izoluje przed chłodem i zimnem, ale również bardzo dobrze kumuluje i długo utrzymuje ciepło. Bluzy polarowe wykonane z tego materiału są przede wszystkim niesamowicie miękkie i miłe w dotyku – żadna inna tkanina nie może się z nimi w tej kwestii porównywać. To, że są one bardzo efektywne i dobrze oddają zgromadzone ciepło nie oznacza jednak wcale, że nie są one przewiewne. Wręcz przeciwnie, nie tylko zapewniają one dobrą wentylację, ale również odprowadzają z ciała wilgoć, dzięki czemu zawsze możemy czuć się w nich bardzo przyjemnie i komfortowo. Warto zaznaczyć, że jest to również tkanina bardzo wytrzymała. To dzięki temu jest ona tak powszechnie wykorzystywana, jako materiał do produkcji ubrań roboczych i pracowniczych. Sprawia to, że jest to najlepszy wybór dla pracowników na różnego rodzaju stanowiskach. Uniwersalność tego rodzaju bluz polarowych pozwala na korzystanie z nich dosłownie wszędzie. Dodatkowym atutem, jest nieduży w porównaniu do niektórych artykułów z tego segmentu koszt produkcji. Dzięki temu właśnie możemy zaoferować Państwu produkty wykonane z polaru w najniższych cenach, jednak wciąż najwyższej jakości i wytrzymałości. Posiadamy bezrękawniki polarowe różnego rodzaju – zarówno męskie, jak i damskie. Różnią się nie tylko kolorami, ale również krojem, by zapewnić maksimum swobody i elastyczności dla każdego, kto wykonuje jakiekolwiek  prace manualne i techniczne.

Bezrękawnik, kamizelki robocze – świetny krój, który sprawdzi się wszędzie

Posiadamy także stylowe modele pikowanych ocieplanych bezrękawników, które są bardzo użyteczne. Zapinanie z przodu na suwak pozwala idealnie dostosować je do naszych aktualnych potrzeb i wymagań ze względu na komfort, ciepło i bezpieczeństwo. Tworzone są one często z trwalszych materiałów zewnętrznych niż polar, jednak nie tak bardzo ciepłych. Zaleca się je zatem używać w pracach o większym ryzyku, lecz mniejszym wystawianiu się na działanie chłodu. Pozwala to zapewnić nam większe bezpieczeństwo przed różnymi zagrożeniami, zwłaszcza w pracach budowlanych, czy drogowych. Takie bezrękawniki są również wyborem idealnym, kiedy potrzebujemy bardziej trwałą kamizelkę ochronną. Końcowy wybór produktu zależy oczywiście tylko od naszych potrzeb i preferencji. Zachęcamy do przeglądnięcia oferty i znalezienia najlepszych bezrękawników dla siebie – tylko ze strony Protego.pl!