Trzewiki robocze bez podnoska – podstawowa ochrona stóp

Stopy i palce u nich są częściami ciała, które są najbardziej narażone na wszelkiego rodzaju urazy mechaniczne. Upuszczenie na stopę przenoszonego przedmiotu, przejechanie po niej przez wózek wypełniony towarami, są to bardzo częste urazy. Dlatego też tak istotne jest odpowiednie zabezpieczenie stóp przed tego typu urazami.

Trzewiki

Jest 15 produktów.

Sortuj wg:
Pokazano 1-15 z 15 pozycji

Aktywne filtry

Trzewiki robocze często sięgają kostki usztywniając ją, co znacznie minimalizuje ryzyko jej urazów. Jest to bardzo istotne zwłaszcza dla osób, które spędzają na nogach długie okresy czasu bez przerwy. Dla osób pracujących w ten sposób nawet niewielkie uszkodzenie kostki może skutkować koniecznością zwolnienia lekarskiego i nie możnością wykonywania swoich obowiązków zawodowych. Dlatego też tak istotne jest chronienie tak delikatnego stawu.

Trzewiki robocze bez podnoska – ochrona i wygoda

Trzewiki robocze są jednym z najbardziej uniwersalnych rodzajów obuwia ochronnego. Ich uniwersalność opiera się na ich wytrzymałości i wygodzie, którą oferują. Osoby pracujące jako dekarze, brukarze, obsługujący maszyny, czy też pracujące w hali magazynowej zdają sobie sprawę z tego jak istotne jest posiadanie odpowiedniego obuwia. Trzewiki robocze bez podnoska są idealnym połączeniem wygody i ochrony. Trzewiki oferowane przez naszą firmę znacznie podniosą komfort pracy każdego pracownika, jak również jego bezpieczeństwo. Urazy stóp są jednymi z najczęstszych urazów mechanicznych jakich doznają pracownicy linii produkcyjnych i magazynów.

Odpowiednie obuwie robocze jest również niezwykle istotne dla wygody pracowników, nieodpowiednio dobrane obuwie może powodować nadmierne zmęczenie, a nawet urazy takie jak odciski. Dlatego też tak istotne jest, by buty robocze były odpowiednio dopasowane do charakteru pracy. Osoby pracujące w sposób wymagający często wchodzenia po drabinie czy zmiany pozycji powinny zaopatrzyć się w buty robocze bez podnoska. Brak metalowego podnoska znacznie zwiększa sprężystość skóry i ułatwia częste zmiany pozycji.

W naszej ofercie znajdują się zarówno ocieplane jak i nieocieplane trzewiki robocze bez podnoska. Trzewiki nieocieplane posiadają wyściółkę, która bardzo dobrze wchłania pot i pozwala na komfortowe użytkowanie obuwia nawet podczas wysokich letnich temperatur.

Trzewiki robocze bez podnoska – ochrona na najwyższym poziomie

Trzewiki robocze bez podnoska znajdujące się w ofercie Protego oferują wysoki poziom ochrony i wygody. Buty te wykonane są w całości ze skóry, co sprawia, że są one niezwykle trwałe i wygodne. Spełniają one wymagania przedstawione w normie EN20344 i EN20347. Są to niezwykle trwałe buty, których podeszwa wykonana jest z poliuretanu. Podeszwy wykonane z tego typu materiału są odporne na działanie benzyny, olejów i smarów. Znacznie zwiększa to żywotność butów, jak również sprawia, że są one idealnym obuwiem dla mechaników samochodowych. Buty znajdujące się w ofercie firmy Protego są również idealnym rozwiązaniem dla osób pracujących w ogrodnictwie, przemyśle, magazynach, na budowie i każdym rodzaju zawodu, w którym stopy narażone są na urazy wynikające z pełnienia swoich obowiązków

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo również obuwie przeznaczone w szczególności dla brukarzy i dekarzy, jest to wyjątkowe obuwie robocze o bardzo specyficznym zastosowaniu. Korzystanie z tego typu obuwia znacznie podniesie komfort pracy dekarzy i brukarzy, dlatego też zakup tego rodzaju trzewików jest bardzo dobrą inwestycją dla tego rodzaju pracowników budowlanych.