Filtruj według

Marka

Marka

Rozmiar

Rozmiar

Kolor produktu

Kolor produktu

Oferta hurtowa - idealna dla biznesów

Jako profesjonalna i ciągle rozwijająca się firma nieustannie dokładamy wszelkich starań by każdy klient znalazł u nas odpowiednią dla siebie ofertę. W tym celu powstała specjalna oferta hurtowa wszelkiego rodzaju rękawic ochronnych. Nasza oferta hurtowa sprawia, że zakup dużych ilości indywidualnych środków ochronnych staje się szybka, tania i bezproblemowa. 

Ofety hurtowe

Jest 8 produktów.

Sortuj wg:
Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Aktywne filtry

Protego oferty hurtowe – do kogo są skierowane

Oferty hurtowe naszej firmy skierowane są przede wszystkim do osób zarządzających dużymi i średnimi zakładami pracy. Oferujemy szeroko wybór wszelkiego rodzaju rękawic ochronnych, które pozwalają na wykonywanie pracy w komfortowych warunkach. Rękawice ochronne znajdujące się w naszej ofercie hurtowej sprzedawane są w bardzo atrakcyjnej cenie.

Z naszej oferty hurtowej często korzystają również osoby prywatne, które chcą zapewnić sobie zapas rękawic na remont, wykończenie mieszkania czy do ogrodu. Duża część osób uważa, że znacznie lepszym pomysłem jest jednorazowy zakup kartonu rękawic czy ciągłe dokupywanie ich podczas wizyt w sklepach budowlanych.

Bardzo dużym plusem naszej oferty hurtowej jest fakt, że wszystkie produkty, które się w niej znajdują zostały specjalnie wyselekcjonowane, wszystkie rękawice ochronne wykonane są z wysokiej klasy materiałów. Kolejnym plusem oferty hurtowej są niezwykle atrakcyjne ceny. Jedną z ważniejszych cech oferty hurtowej Protego są rabaty ilościowe, które sprawiają, że zakup hurtowy jest znacznie bardziej opłacalny niż zakup detaliczny tej samej ilości rękawic ochronnych.

Jakie rodzaje rękawic znajdują się w naszej ofercie hurtowej

W naszej ofercie hurtowej znajduje się pełen wybór rękawic ochronnych. Są to podstawowe środki ochrony indywidualnej, które pozwalają na wykonywanie obowiązków zawodowych jednocześnie dbając o bezpieczeństwo. W ofercie hurtowej znajdują się rękawice wykorzystywane w niemal każdym przemyśle. Posiadamy rękawice monterskie wykonane z prawdziwej, wygodnej i miękkiej skóry, które pozwalają na montowanie wszelkiego rodzaju instalacji i urządzeń bez obawy o urazy palców. Rękawice dla monterów znajdujące się w naszej ofercie hurtowej charakteryzują się przede wszystkim tym, że w żaden sposób nie ograniczają ruchów palców dzięki czemu możliwe jest montowanie w nich nawet bardzo drobnych elementów. 

W naszej ofercie hurtowej można znaleźć także rękawice ochronne wykorzystywane w przemyśle ciężkim. Bardzo popularnym ich rodzajem są specjalne rękawice spawalnicze, które są równie istotnym wyposażeniem pracowników zajmujących się tym fachem, jak ich nieodzowne maski. Rękawice spawalnicze wykonane są w całości ze skóry, przeszyte są niezwykle wytrzymałymi nićmi z kevlaru, co sprawia, że są odporne na rozdarcia i przetarcia. Rękawice te wykorzystywane są do spawania MIG, MAG i TIG.

Rękawice znajdujące się w naszej ofercie wykorzystywane są więc w niemal każdej gałęzi przemysłu.

Dlaczego warto zaopatrzyć swoich pracowników w rękawice ochronne

Nasza oferta hurtowa skierowana jest do pracodawców, którzy nieustannie starają się podnieść komfort pracy swoich pracowników. Rękawice znajdujące się w naszej ofercie pozwalają na zapewnienie pracownikom niezbędnej ochrony. Ma to wpływ nie tylko na ich zdrowie, ale też morale. Osoby, którym pracodawca zapewnia profesjonalne rękawice ochronne, czują, że ten o nich dba. Dodatkowo dzięki temu, że czują się bezpieczniej pracownicy pracują szybciej i wydajniej.