Ochronny szal i komin – świetna osłona szyi pracownika

Dla zapewnienia pełnego bezpieczeństwa całego ciała konieczne jest używanie dodatkowych akcesoriów, poza standardowymi artykułami BHP. Do ochrony szyi świetnie nadadzą się różnego typu kominy oraz szale, które świetnie osłaniają tą bardzo wrażliwą i narażoną na niebezpieczeństwo część naszego ciała. Bardzo wiele mówi się o ochronie głowy oraz stosuje różnorakie maski, jednak warto mieć na uwadze również szyję, która jest prawie tak samo odsłonięta, a w niektórych miejscach bardziej delikatna od głowy.

Szaliki i inne okrycia szyi

Jest 13 produktów.

Sortuj wg:
Pokazano 1-13 z 13 pozycji

Aktywne filtry

Profesjonalna ochrona gwarancją bezpieczeństwa

Stosowanie różnych osłon na szyję to podstawa zabezpieczenia w wielu zawodach, w których grozi nam uderzenie niebezpiecznych przedmiotów. Również odpryski podczas obróbki termicznej mogą okazać się bardzo niebezpieczne dla wrażliwej skóry szyi. Dlatego podczas wykonywania różnego typu robót nie należy zapominać o osłonie tego miejsca. Dla osób, które zawodowo spawają przygotowaliśmy specjalną osłonę szyi w stylu komina, która jest bardzo wytrzymała i wykonana z trudnopalnych tkanin. Spełnia ona wszystkie konieczne normy i restrykcje, by z powodzeniem stosować ją nawet w bardzo zaawansowanym, profesjonalnym spawaniu. Będzie ona idealnym atrybutem do korzystania wraz z przyłbicami oraz osłonami twarzy, dając pełne zabezpieczenie. Osłona szyi dodatkowo ochroni ją przed iskrami i rozpryskami powstałymi w procesie spawania zarówno gazowego, jak i elektrycznego.

Szaliki i szale – dodatkowa warstwa ochronna szyi

W naszej ofercie możemy Państwu zaprezentować szale ochronne szyfonowe, które idealnie sprawdzą się w pracy, nie tylko zwiększając bezpieczeństwo, jako dodatkowa warstwa, ale również dodając klasy i stylu. Jest to typowy, bardzo lekki szal piekarza o ładnym wyglądzie, który z pewnością polecamy. Oprócz tego możemy zaproponować komin ochronny wykonany z polaru, który ma możliwość regulacji w obwodzie. Tego rodzaju ciepły komin zapewnia dobrą ochronę przed wiatrem i chłodem i z powodzeniem może być stosowany w różnego rodzaju chłodniach, czy pracach zewnętrznych podczas gorszych warunków atmosferycznych. Taki komin da o wiele więcej ciepła od zwykłego szalika, a jego noszenie jest wygodniejsze, ponieważ nie ma możliwości spadnięcia. Te cechy sprawiają również, że jest on idealny do pracy, ponieważ możemy wykonywać skomplikowane czynności manualne bez obawy utracenia go.

Zabezpieczenie szyi najwyższej jakości

Wszystkie produkty są najwyższej jakości i dostosowane do gospodarczego wykorzystywania. Ich wytrzymałość jest bardzo wysoka, nie zmniejszając jednak komfortu użytkowania. Staramy się, by produkty przez nas oferowane były nie tylko bezpieczne, ale również wygodne i przyjemne w dotyku, gdyż większość z nich obcuje z naszym ciałem przez cały czas. To właśnie sprawia, że nasz asortyment jest bezkonkurencyjny i możemy go zaoferować w bardzo atrakcyjnej cenie.

Zapraszamy do przeglądnięcia naszej oferty artykułów ochronnych szyi i nie tylko. Posiadamy wiele innych akcesoriów BHP najwyższej jakości, przeznaczonych do zapewnienia bezpieczeństwa. Zachęcamy do zakupu z nadzieją, że nasze produkty, które polecamy Państwa usatysfakcjonują.