Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

Rozmiar

Rozmiar

Kolor produktu

Kolor produktu

Ochraniacze na kolana niezbędne podczas prac budowlanych

W różnego rodzaju przemysłach czy zawodach zdarza się, że pracownik zmuszony jest do pracowania na kolanach. Jest to niezwykle męczące zajęcie i bardzo często prowadzi do różnego rodzaju urazów. Jest to o tyle niebezpieczne, że urazy kolan są nie tylko bardzo bolesne, ale też mogą prowadzić do poważnych problemów zdrowotnych, które mogą nawet wymagać operacji, Dlatego też tak istotne jest dbanie o odpowiednie zabezpieczenie kolan podczas wykonywania wszystkich zadań, które mogą je uszkodzić. Jedną z podstawowych metod takiej ochrony jest korzystanie z nakolanników, czy też ochraniaczy na kolana.

Ochraniacze kolan

Jest 12 produktów.

Sortuj wg:
Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Aktywne filtry

Dla kogo przeznaczone są ochraniacze na kolana – nakolanniki

Ochraniacze na kolana czyli nakolanniki znajdują zastosowanie w całej gamie przemysłów i zawodów. Najczęściej wykorzystywane są one przez osoby, które dużo czasu spędzają właśnie na kolanach. Czyli głównie przez wszelkiego rodzaju monterów czy osoby zajmujące się instalacjami. Zdecydowanie najczęściej nakolanników używają osoby, które pracują w szeroko pojętym przemyśle budowlanym. 

W przemyśle budowlanym ochraniacze na kolana znalazły zastosowanie podczas wykonywania takich prac jak układanie płytek czy kostki brukowej. Są to czynności, które wymagają spędzenia nawet kilku godzin na kolanach. Nakolanniki pozwalają na ułożenie tych materiałów bez bólu i drętwienia kolan. Nakolanniki znajdujące się w ofercie naszego sklepu są niezwykle popularne wśród przedstawicieli przemysłu budowlanego, gdyż w znacznej części są kompatybilne ze specjalnymi kieszeniami na ochraniacze kolanowe, które znaleźć można w większości spodni roboczych dostępnych na rynku.

Ochraniacze na kolana często są również wykorzystywane przez osoby prywatne. Nakolanniki, które znajdują się w naszej ofercie niezwykle często używane są przez osoby jeżdżące na rolkach, rowerze, nartach czy deskorolkach. Są one na tyle wytrzymałe, że ochronią kolana przed uszkodzeniem nawet w wypadku zderzenia z innym uczestnikiem ruchu drogowego, czy podczas upadku ze środka transportu.

Czym charakteryzują się nakolanniki ferowane przez Protego

W naszej ofercie znajduje się naprawdę wiele różnych rodzajów ochraniaczy kolan. Do najpopularniejszych należą bez wątpienia klasyczne nakolanniki firmy REIS, które wykonane są z tworzywa sztucznego. Są to najbardziej tradycyjne ochraniacze na kolana, zapinane są one na rzepy co umożliwia zamocowanie ich na nogach. Spełniają one dwie funkcje, chronią spodnie przed przetarciem, jak również osłaniają kolana przed urazami.

W naszej ofercie znajdują się jednak również inne rodzaje ochraniaczy na kolana. Przykładem mogą być wyjątkowo wygodne nakolanniki, które występują w formie wkładki do spodni. Umieszcza się je w specjalnie do tego przeznaczonej kieszeni spodni roboczych. Zamontowane w ten sposób nakolanniki świetnie chronią kolana a jednocześnie są znacznie bardziej wygodne niż tradycyjne ochraniacze.

Cechą wspólną wszystkich nakolanników, które znajdują się w naszej ofercie jest ich niezwykle wysoka jakość. Odpowiednio konserwowane, to znaczy prane i czyszczone ochraniacze na kolana mogą służyć przez naprawdę długi czas. Dodatkowo podczas przygotowywania naszej oferty dołożyliśmy wszelkich starań by nakolanniki przez nas oferowane gwarantowały nie tylko wysoki poziom bezpieczeństwa, ale też by były naprawdę wygodne i proste w użytku. Możemy z dumą powiedzieć, że założenie to wykonaliśmy w stu procentach dzięki czemu możemy przedstawić Państwu ofertę wygodnych i wytrzymałych nakolanników, które doskonale sprawdzą się w każdym przemyśle, podczas uprawiania sportów jak również podczas prac domowych, które wymagają klęczenia.