Pasty BHP, kremy, mydła - podstawa higieny w zakładzie pracy

W czasie wykonywania różnego rodzaju prac niezwykle łatwo jest o zabrudzenie skóry dłoni i rąk wszelkiego rodzaju smarami czy olejami. Są to zwykle zabrudzenia, które naprawdę trudno jest usunąć. Zwykłe mydło bardzo często nie wystarczy i brud trzeba usuwać poprzez bardzo twarde szorowanie. Jest to bardzo szkodliwe dla skóry, dlatego też znacznie lepszym pomysłem jest wykorzystanie wysoko jakościowej pasty BHP dla mechaników, kremu czy odpowiedniego mydła.

Pasty BHP / mydła / kremy

Jest 37 produktów.

Sortuj wg:
Pokazano 1-37 z 37 pozycji

Aktywne filtry

Dlaczego warto jest regularnie czyścić skórę dłoni przy pomocy pasty BHP, kremu i mydła

Regularne mycie rąk jest czymś o czym niestety zapomina bardzo duża część polaków. Warto wiedzieć, że jest to niezwykle istotne jeśli chcemy zachować w pracy odpowiedni poziom higieny osobistej. Mycie rąk ma oczywiście więcej zalet. Przede wszystkim znacznie zmniejszamy w ten sposób szanse na zarażenie się jedną z wielu chorób, które określane są jako „choroby brudnych dłoni.”

W przypadku mechaników i innych osób narażonych na ubrudzenie swoich dłoni smarami czy olejami regularne mycie dłoni jest jeszcze bardziej istotne. Zabrudzenia wynikające z kontaktu z tego rodzaju substancjami są nie tylko niezwykle nieestetyczne, ale również bardzo szkodliwe dla skóry dłoni, powodują one wysuszenie skóry, co może prowadzić do pękania, obniżenia wytrzymałości skóry i wielu innych nieprzyjemnych konsekwencji.

Dlatego też tak istotne jest by każdy zakład pracy wyposażony był w odpowiedni zapas mydła, pasty BHP dla mechaników. Niektóre miejsca pracy decydują się także na dostarczanie pracownikom kremów nawilżających i pielęgnujących do dłoni. To z kolei ma nie tylko dobry wpływ na skórę dłoni ale także na morale pracowników, którzy czują, że pracodawca dba o ich potrzeby.

Dla kogo przeznaczone są pasty BHP, mydła i kremy 

Pasty BHP, mydła i kremy znajdują zastosowanie w całej gamie przemysłów. Przede wszystkim w przemyśle ciężkim, gdzie używane są przez niemal wszystkich pracowników. Niezwykle pasty BHP kupowane są przez właścicieli serwisów, dotyczy to zarówno serwisów samochodowych jak i serwisów AGD i RTV. W tego typu miejscach pracy pracownicy nieustannie narażeni są na działanie olejów i smarów. 

Pasty BHP, mydła i kremy bardzo często są także kupowane przez osoby prywatne. Są one niezastąpione w przy domowych warsztatach czy garaż. Umożliwiają szybkie i sprawne usunięcie zabrudzeń powstałych podczas takich czynności jak wymiana łańcucha rowerowego czy wymiana akumulatora w samochodzie. 

Jakie pasty BHP, mydła i kremy znaleźć można w naszej ofercie

Możemy z dumą powiedzieć, że nasz sklep ma niezwykle bogatą ofertę wszelkiego rodzaju past BHP dla mechaników, mydeł czy kremów. W naszej ofercie można znaleźć zarówno pasty BHP do usuwania mocnych zabrudzeń w opakowaniach po pięć czy nawet dziesięć kilogramów. Oferujemy też oczywiście znacznie mniejsze gabarytowo pasty BHP dla mechaników.

W naszej ofercie znaleźć można także kilka różnych rodzajów mydła. Sprzedajemy zarówno tradycyjne szare mydła w kostce,  jak również różnego rodzaju mydła antybakteryjne które doskonale sprawdzają się w przemyśle farmaceutycznym czy spożywczym.

Oferta naszego sklepu jest także bogata we wszelkiego rodzaju kremy do rąk. Sprzedajemy zarówno zwyczajne nawilżające kremy NIVEA, jak również inne rodzaje kremów. Jednym z najpopularniejszych rodzajów smarowidła do rąk jakie znajduje się w naszej ofercie są kremy pielęgnacyjne które posiadamy w wariancie cytrynowym i aloesowym.