Poncho przeciwdeszczowe - dzięki niemu deszcz nigdy cię nie zaskoczy

Zostanie zaskoczonym przez deszcz jest niewątpliwie jednym z najmniej przyjemnych doświadczeń jakie może się przydarzyć podczas pracy na świeżym powietrzu. Często przydarza się to w momencie, w którym nie mamy przy sobie parasola, kurtki czy jakiejkolwiek innej odzieży przeciwdeszczowej . Często wtedy żałujemy, że nie przygotowaliśmy się na ewentualny deszcz, jednak ciężko jest przewidzieć pogodę, a noszenie ze sobą bez przerwy parasola czy kurtki przeciwdeszczowej jest zwyczajnie niewygodne. Dlatego też warto jest mieć zawsze ze sobą poncho przeciwdeszczowe

Poncho

Jest 17 produktów.

Sortuj wg:
Pokazano 1-17 z 17 pozycji

Aktywne filtry

Dlaczego zawsze warto jest mieć ze sobą poncho przeciwdeszczowe

Płaszcze przeciwdeszczowe są świetnym ubiorem dla pracowników, którzy wykonują swoje obowiązki na świeżym powietrzu. Są więc one idealne dla takich osób jak ogrodnicy czy rolnicy,  równie często są one wykorzystywane przez pracowników branży budowlanej czy leśników. 

Największą zaletą poncho przeciwdeszczowego jest fakt, że zawsze można mieć go przy sobie. Odpowiednio złożony i zrolowany nie zajmuje wiele miejsca. Bez problemu można trzymać go w torbie, plecaku czy nawet tylnej kieszeni spodni. Jest to znacznie wygodniejsze rozwiązanie niż noszenie przy sobie parasola, czy kurtki przeciwdeszczowej. Są one także znacznie wygodniejszym sposobem na ochronę przed deszczem niż parasolka, gdyż nie wymagają od nas używania rąk. 

Wszystko to sprawia, że peleryny przeciwdeszczowe są bardzo popularne wśród osób spędzających dużo czasu na zewnątrz, nie tylko wśród osób pracujących w ten sposób, ale także wśród turystów wybierających pola campingowe zamiast hoteli, bywalców festiwali muzycznych i miłośników uprawiania sportów na świeżym powietrzu. Poncho przeciwdeszczowe skutecznie ochroni każdego użytkownika przed deszczem, wilgocią i wiatrem, jednocześnie w żaden sposób nie krępując ich ruchów, pozwalając dalej wykonywać obowiązki zawodowe czy  też bawienie się na łonie natury.

Czym charakteryzują się poncho przeciwdeszczowe 

Poncha przeciwdeszczowe oferowane przez naszą firmę wykonane zostały w całości z materiału PCV, czyli polichlorku winylu, jest to wytrzymała, wodoodporna substancja. Sprawia ona, że w przeciwieństwie do dużej ilości peleryn przeciwdeszczowych dostępnych na rynku te zakupione w naszym sklepie są ponchami wielokrotnego użytku. Peleryny przeciwdeszczowe znajdujące się w naszej ofercie nie posiadają rękawów, zamiast tego wyposażone są w brzegi zapinane na napy, które chronią użytkownika przed podwiewaniem, jak również uniemożliwia dostawanie się wody pod płaszcz.

W celu zapewnienia jak najlepszej ochrony przed deszczem każdy z naszych płaszczy ma kaptur połączony z peleryną, dzięki czemu nie istnieją żadne szwy czy przerwy na linii karku, dzięki temu woda spadająca na użytkownika peleryny przeciwdeszczowej nie ma szans przedostać się pod jego powierzchnię. 

Wszystkie poncha przeciwdeszczowe znajdujące się w naszej ofercie spakowane są w foliowe opakowania, które zajmują bardzo niewielkie ilości miejsca. Dzięki temu możliwe jest spakowanie płaszcza przeciwdeszczowego na każde wyjście czy wyjazd. Nie trzeba obawiać się, że będziemy musieli zrezygnować z zabrania czegokolwiek na rzecz płaszcza przeciwdeszczowego.