Buty robocze bez podnoska - wygoda i bezpieczeństwo

Wiele osób wykonuje swoje obowiązki zawodowe nieustannie stojąc i chodząc. Są to osoby niezwykle narażone na wszelkiego rodzaju uszkodzenia i urazy stóp. Dlatego też tak istotne dla nich jest zadbanie o odpowiednią ochronę i wygodę. Jednym z podstawowych środków ochrony osobistej tego typu są buty robocze bez podnoska. Są to specjalne buty robocze, które nie posiadają metalowej płytki na czubku, dzięki czemu są one znacznie wygodniejsze od klasycznych butów roboczych. 

Półbuty

Jest 14 produktów.

Sortuj wg:
Pokazano 1-14 z 14 pozycji

Aktywne filtry

Dla kogo przeznaczone są buty robocze bez podnoska 

Buty robocze bez podnoska są niezwykle popularnym rodzajem obuwia wykorzystywanego w pracy. Używane jest ono przez przedstawicieli niemal każdego zawodu. Najczęściej używa jest przez osoby, które zawodowo zajmują się wykonywaniem prac budowlanych a zwłaszcza przed robotników, którzy wykonują usługi związane z pracami wykończeniowymi. Buty robocze bez podnoska pozwalają im na wykonywanie swoich obowiązków zachowując pełne bezpieczeństwo i jednocześnie zapewniając wygodę.

Buty robocze bez podnoska są również niezwykle popularne wśród osób, które zmuszone są przez dużą ilość czasu stać lub chodzić, a jednocześnie nie są narażone na urazy stóp wynikające z upadku ciężkiego przedmiotu na stopę. Są to więc przedstawiciele takich zawodów jak mechanicy, operatorzy maszyn czy magazynierzy. 

W naszej ofercie znajdują się także specjalne buty robocze bez podnoska typu mokasyny. Jest to białe obuwie bez sznurówek, które jest niezwykle popularne w przemyśle spożywczym, lecznictwie oraz w laboratoriach. Obuwie to jest tak popularne w tego typu branżach, gdyż pozwala na zachowanie odpowiedniego stopnia wygody oraz higieny, która wymagana jest w tego typu zakładach pracy.

Buty robocze bez podnoska są również popularne jako obuwie codziennie, ale również świetnie sprawują się one jako obuwie ubierane na spacer do lasu czy na niewymagający szlak turystyczny.

Jak wybrać odpowiednie buty robocze bez podnoska

Wybór odpowiedniego obuwia jest często naprawdę skomplikowany. Dlatego też warto wiedzieć jak się do tego zabrać. W przypadku butów roboczych bez podnoska najważniejsze jest wybranie odpowiedniego rozmiaru. Wydawać się może to niezwykle proste, jednak tego typu obuwie często powinno być o rozmiar większe od codziennego. Stopy często puchną w wyniku długiego stania czy chodzenia, dlatego też warto zadbać o ich wygodę. Jednocześnie większy rozmiar buta pozwala na ubranie grubszej skarpety, albo dwóch ich par co gwarantuje znacznie większy komfort w zimie.

Poza tym warto jest wybierać buty w oparciu o ich wysokość. Przykładowo buty nad kostkę są niezalecane jeśli do naszych zadań należy prowadzenie samochodu czy innego pojazdu mechanicznego. 

Czym charakteryzują się buty robocze bez podnoska oferowane przez Protego

W ofercie naszego sklepu można znaleźć naprawdę duża ilość różnego rodzaju obuwia roboczego bez podnoska. Jednak wszystkie buty, które oferujemy łączy kilka cech wspólnych. Przede wszystkim zostały one wykonane zgodnie z obowiązującymi normami EN co sprawia, że mogą być  elementem wyposażenia pracownika. Dodatkowo wszystkie buty, które oferujemy zostały wykonane z najlepszych dostępnych materiałów gwarantujących komfort, wygodę, bezpieczeństwo oraz odpowiedni poziom higieny. 

Buty robocze bez podnoska, które znajdują się w naszej ofercie są niezwykle proste w czyszczeniu i konserwacji, dzięki czemu dbanie o nie nie wymaga dużej ilości czasu czy specjalnych narzędzi.

Dokładamy również wszelkich starań by buty przez nas oferowane były możliwie jak najbardziej wytrzymałe. Dzięki temu jeśli będą Państwo w odpowiedni sposób dbać o buty robocze bez podnoska zakupione w naszym sklepie to mogą Państwo liczyć na to, że posłużą one przez minimum kilka sezonów.