Odzież ochronna do spawania – rękaw spawalniczy i fartuchy

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą odzieży roboczej BHP produkowanej ze skóry, która daje bardzo dużą odporność przed wszelkiego rodzaju gorącymi odpryskami. Jest to ubranie ochronne przeznaczone przede wszystkim dla spawaczy oraz osób mających stały kontakt z gorącymi materiałami w pracy. Oprócz standardowych fartuchów spawalniczych posiadamy również rękawy, spodnie, a nawet getry! Wszystkie nasze produkty wykonane są z najwyższej jakości skóry bydlęcej, która gwarantuje sporą trwałość wyrobu i długą żywotność.

Odzież skórzana

Jest 33 produktów.

Sortuj wg:
Pokazano 1-33 z 33 pozycji

Aktywne filtry

Skórzana odzież spawalnicza – gwarancja prawidłowej ochrony

Wszystkie nasze ubrania osłonowe są szczegółowo badane i testowane pod kątem zachowania trwałości i zapewnienia bezpieczeństwa nawet podczas ochlapania bardzo gorącymi cieczami - w najbardziej niebezpiecznych warunkach. Artykuły, które oferujemy tworzone są ze specjalnie wybranych fragmentów skór, odpowiednich jakościowo i gatunkowo, by zapewnić wysoki poziom ochrony.  Sprawia to, że wszystkie nasze produkty posiadają odpowiednie atesty, certyfikaty, a także spełniają wszystkie normy i wymagania dotyczące BHP. Fartuchy są bardzo uniwersalne - zapinane na klamry, dzięki czemu można je bardzo łatwo dopasować do swojego wzrostu i obwodu ciała. Również rękawy oraz ochraniacze i getry są projektowane tak, by zapewnić maksymalny komfort podczas ich używania.

Wysoką trudnopalność gwarantuje zastosowanie odpowiednich materiałów, nieraz również kilku wzmacnianych warstw. Wszystkie artykuły zaprojektowane są dla maksymalnej ochrony i jednoczesnej wygody w trakcie pracy. Elastyczne mankiety i końcówki zapewniają odpowiedni komfort. Najlepiej używać całych zestawów naraz, by zapewnić sobie najwyższy poziom osłony i gwarancję nieprzenikania niechcianych rozprysków poza fartuch. Rękawy na przykład powinny być używane wraz z odpowiednio dopasowanym kombinezonem, lub spodniami i bluzą. Chronią one także przed iskrami, wobec czego mogą być używane niekoniecznie tylko przez spawaczy, lecz wszystkie osoby mające kontakt z tego rodzaju zagrożeniami (np. na budowie).

Fartuchy spawalnicze i nie tylko - nasza oferta

W sklepie Protego znajdą Państwo szeroki asortyment skórzanej odzieży ochronnej, która przystosowana jest do trudnych warunków pracy. Elementy ubioru spawacza wykonane są ze skóry dwoinowej lub licowej. Każda z nich doskonale chroni ciało pracownika przed ciężkimi uszczerbkami na zdrowiu. 

• Fartuch skórzany spawalniczy - zaprojektowany do trudnych warunków pracy, chroni przed uderzeniami gorąca, iskrami, a także urazami mechanicznymi. Obejmuje tułów i górną część nóg podczas spawania. 

Kurtka dla spawacza ze skóry - wykonana z wysokiej jakości skóry licowej lub dwoinowej. Zapewnia bezpieczeństwo spawaczy podczas pracy. Komfortowa, zapinana na rzepy.

Skórzany rękaw spawalniczy - zapewnia maksymalną ochronę i komfort podczas pracy. W zależności od modelu chroni łokcie, przedramiona i/lub ramiona. Wyposażony w obustronne ściągacze, guziki lub klamry służące odpowiedniemu dopasowaniu  do ręki. 

Getry ochronne skórzane - wykonane ze skóry bydlęcej nakładki chroniące buty i stopy podczas wykonywania prac spawalniczych. 

Zapaska skórzana ochronna - odporna na zaginanie i przetarcia ochrona dolnej części ciała. Wykonana z miękkiej skóry. Posiada wiązanie na pasek.

Skórzany kaptur dla spawacza - zaprojektowany tak, aby doskonale chronić głowę i szyję podczas prac spawalniczych lub ślusarskich. 

Skórzana odzież robocza w dobrej cenie!

Wszystkie nasze produkty ochronne są świetnie dopasowane do potrzeb spawaczy, gdyż projektowane zostały w oparciu o spełnienie wszystkich najważniejszych potrzeb i zapewnienia ochrony. Są tworzone z najlepszych fragmentów skóry. To właśnie wyróżnia je spośród konkurencji. Nie można oszczędzać się na bezpieczeństwie, zwłaszcza w przypadku tak ryzykownych zawodów, jak zawód spawacza. Niekoniecznie jednak stroje spawalnicze muszą kosztować krocie. To jest nasza dewiza - staramy się łączyć wysoką jakość z przystępną ceną.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sklepu i zakupu kombinezonów oraz fartuchów z naszej strony internetowej. Są to wybrane modele, które idealnie sprawdzą się w tego rodzaju pracy, dając wysoką wygodę, dużą swobodę oraz ogólną satysfakcję z zakupu!