Filtruj według

Tablice informacyjne – jasny i przejrzysty przekaz

Odpowiednie oznakowanie terenu swojego domu czy firmy pozwala na uniknięcie wielu nieprzyjemnych sytuacji, jak również pozwala gościom na znacznie szybsze odnalezienie się na nieznanym terenie. W celu odpowiedniego oznaczenia terenu najlepiej jest skorzystać z przeznaczonych do tego celu tablic informacyjnych. 

Tablice różne - informacyjne

Jest 9 produktów.

Sortuj wg:
Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Aktywne filtry

Tablice informacyjne o zwierzętach

Tablice informacyjne zawierające komunikaty o obecności zwierząt są prawdopodobnie najczęściej spotykane. Na płotach, furtkach czy ogrodzeniach często można zauważyć tabliczkę „uwaga zły pies”. Tabliczki informacyjne tego typu pozwalają gościom na przygotowanie się na obecność zwierzęcia, odstraszają nieproszonych gości oraz zwiększają bezpieczeństwo domu. Tego rodzaju tablice informacyjne są też swojego rodzaju zabezpieczeniem, jeśli intruz zostanie pogryziony przez naszego psa. W naszej ofercie znajdują się zarówno tablice informacyjne „uwaga zły pies” wydrukowane na płytach PCV, jak również tablice wydrukowane na folii samoprzylepnej, które są niezwykle proste w montażu.

Tablice informacyjne – oznaczenie palarni 

Tablice informacyjne informujące o miejscach gdzie można palić stają się coraz bardziej popularne we wszelkiego rodzaju zakładach pracy, barach czy hotelach. Ilość palaczy na świecie stale się zmniejsza, dodatkowo pojawiają się nowe przepisy regulujące w jakich miejscach można palić. Dlatego też odpowiednie oznaczenie strefy dla palących jest tak istotne. Dzięki tego rodzaju tablicom informacyjnym palacze są w stanie szybko oznaczyć przeznaczone dla siebie miejsce, a osoby niepalące mogą uniknąć biernego palenia poprzez omijanie stref przeznaczonych dla palących. Podobnie jak w przypadku tablic informacyjnych o zwierzętach w naszej ofercie znaleźć można tablice informacyjne z oznaczeniem „tu wolno palić” wykonane na płytach PCV oraz wydrukowane na folii samoprzylepnej. Tablice informacyjne na folii samoprzylepnej są niezwykle popularne wśród właścicieli hoteli, biurowców i innych budynków, gdyż można przykleić je na szybie budynku. Pozwala to na szybki montaż, który nie wymaga użycia narzędzi i nie ingeruje w stan budynku.

Tablice informacyjne – oznaczenia pokoi

Prawidłowe oznaczenie pomieszczeń znajdujących się w firmie jest niezwykle istotne. Dzięki niemu nowi pracownicy znacznie szybciej zapamiętają rozkład pomieszczeń i nie będą się gubić, a osoby odwiedzające firmę czyli np. klienci czy kurierzy znacznie szybciej odnajdą drogę do interesujących ich pomieszczeń. Najczęściej oznaczanym pokojem bez wątpienia jest toaleta. Tablice informacyjne z oznaczeniem tego miejsca są najczęściej stosowane w branży gastronomicznej, jednak coraz częściej spotyka się je w hotelach czy biurowcach.

W naszej ofercie znaleźć można tablice informacyjne z oznaczeniami takimi jak „magazyn”, „toaleta”, „palarnia”, czy też „biuro”. Dzięki tym tabliczkom możliwe jest jasne oznaczenie wszelkiego rodzaju pokoi jakie można znaleźć w zakładzie pracy. Przejrzyste i czytelne oznaczenia są niezwykle istotne zwłaszcza w dużych budynkach. Dodatkowo tego typu oznaczenia są niezwykle pomocne dla osób niepełnosprawnych. 

Wszystkie tabliczki tego rodzaju wykonane są w technologii druku na płycie PCV. To nowoczesna technika druku, która skutkuje niezwykle wyraźnym, czytelnym i trwałym nadrukiem. Druk na płycie PCV odporny jest na działanie warunków atmosferycznych takich jak deszcz, śnieg, grad czy wilgoć, jak również wykazuje się on odpornością na promieniowanie UV.