Drewniaki i klapki: do pracy, ortopedyczne, na koturnie - zawsze wygodne!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zawodowych butów pracowniczych typu klapki lub drewniaki. Są to buty z odsłoniętym wierzchem, przewiewne, najczęściej wykorzystywane w obiektach medycznych lub spożywczych. Tego typu buty świetnie sprawdzą się do codziennego stosowania, jako wygodne obuwie robocze. Część z naszych artykułów posiada specjalną ortopedyczno–zdrowotną wkładkę, która pozytywnie wpływa na kości, stawy oraz kręgosłup, zwłaszcza podczas wielogodzinnej pracy na stojąco, w tej samej pozycji, lub ogólnie męczącej i obciążającej układ kostny.

Podeszwy wykonane są ze specjalnego, antypoślizgowego materiału, który odporny jest na różnego rodzaju oleje, tłuszcze oraz inne śliskie substancje i powierzchnie. Sprawia to, że jest to obuwie niezwykle bezpieczne, funkcjonalne oraz wygodne i daje spory komfort w pracy - dużo większy niż zwykłe buty!

Drewniaki / Klapki

Jest 36 produktów.

Sortuj wg:
Pokazano 1-36 z 36 pozycji

Aktywne filtry

Drewniaki medyczne i klapki – najlepsze obuwie do pracy!

Dostępne u nas drewniaki i klapki medyczne, jako obuwie odsłonięte (nie zabudowane z każdej strony) są niezwykle wygodne. Dlatego właśnie większość personelu medycznego, pracując w zamkniętych i ciepłych pomieszczeniach wewnątrz budynku tak bardzo je sobie ceni. Lecz nie tylko dla nich przeznaczone są tego rodzaju buty. Obuwie tego typu jest również licznie wykorzystywane w przemyśle spożywczym, a także do pracy w laboratoriach chemicznych. Nada się również w różnie rozumianych pracach porządkowych. Te szerokie zastosowania sprawiają, że są to buty bardzo powszechnie używane. Ich uniwersalność polega również na dostosowaniu ich do własnych potrzeb – są one bardzo wygodne, a możliwość np. przełożenia paska, lub idealnego dopasowania ich do swojej stopy znacznie zwiększa komfort pracy. Tak jak wcześniej wspominaliśmy, są one wyposażone w bardzo wygodne podeszwy i wkładki, które zapewniają odpowiednią amortyzację pleców i nóg nawet podczas wielogodzinnej pracy w jednej pozycji. Nie wywołują uczucia zmęczenia, a wkładka ortopedyczna sprawi, że świetnie wspomogą także nasze stawy i naczynia krwionośne, zmniejszając możliwość powstawania opuchlizny na nogach.

Również ich odpowiednia przewiewność oraz swoboda poruszania się stopy wewnątrz sprawiają, że obuwie to nie powoduje nigdzie ucisku, przez co krążenie w naszych żyłach jest znacznie lepsze. Jest to wysokiej klasy sprzęt, który warto używać w różnego rodzaju pracach, by nie tylko było nam znacznie wygodniej, ale również zdrowiej. Nie bez powodu personel medyczny, lub osoby odpowiedzialne za produkcję żywności stosują tego rodzaju buty od wielu lat. Posiadamy modele męskie oraz damskie, dzięki czemu z łatwością możemy wybrać odpowiednie dla siebie.

Zachęcamy do zakupu obuwia typu klapki i drewniaków ortopedycznych – zdrowotnych nie tylko do wykorzystania w przemyśle medycznym, ale gdziekolwiek, gdzie tego rodzaju obuwie może mieć najlepsze zastosowanie!