Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

Rozmiar

Rozmiar

Kolor produktu

Kolor produktu

Ochronne rękawiczki robocze ocieplane i rękawice termoochronne dla pracowników

Zachowanie odpowiedniego komfortu podczas pracy gwarantuje nam również odpowiednia osłona termoochronna. Bezpieczeństwo termiczne jest ważne nie tylko w pracach spawalniczych czy z gorącymi cieczami, ale także podczas wszelkich prac wykonywanych na zewnątrz przy skrajnych temperaturach. Komfort ten może zagwarantować gruba warstwa powłoki zewnętrznej rękawic, jak również odpowiednio dobrany rodzaj materiału. Lata doświadczeń w tej dziedzinie pozwoliły producentom stworzyć produkty idealnie zbalansowane. Sklep z rękawicami roboczymi zaprasza.

Rękawice ocieplane i termoochronne

Jest 79 produktów.

Sortuj wg:
Pokazano 1-60 z 79 pozycji

Aktywne filtry

Rękawice ocieplane - nie tylko na zimę

Rękawice te nie tylko pozwalają na prawidłowy przepływ powietrza oraz odprowadzają wilgoć. Również ich wykonanie - z wystarczająco grubych i ciepłych materiałów - zapewnia dłoniom komfort cieplny i odpowiednią temperaturę skóry. Również ich kształt został skrojony tak, by zapewnić nam jak najlepsze oddychanie oraz optymalny przepływ i regulację temperatury. W naszej ofercie posiadamy rękawice ochronne renomowanej marki DRAGON w różnych kolorach i o różnej grubości, dzięki czemu możemy bez problemu znaleźć model idealnie pasujący do naszych potrzeb.

Rękawice termoochronne ocieplane polarem i nie tylko!

Priorytetem w przypadku produkcji rękawic termoochronnych roboczych jest zapewnienie odpowiedniej osłony skóry i uchronienie dłoni przed jakimikolwiek zagrożeniami fizycznymi. Rękawice ocieplane powinny wobec tego łączyć w sobie kilka najważniejszych funkcji. Nie tylko zapewnić ochronę rąk oraz ich odpowiednią termoregulację, ale także dać nam wystarczającą miękkość dającą komfort pracy. Sporo modeli z naszej oferty rękawic ocieplanych roboczych posiada wierzchnią warstwę wykonaną z twardego materiału, np. skóry licowej-bydlęcej, która zapewni potrzebną ochronę rąk. Wnętrze natomiast ocieplone jest materiałem termoizolacyjnym takim jak polar, lub przyjemny w dotyku kożuszek. Tego typu konfiguracja świetnie sprawdza się w przypadku ciężkich prac budowlanych, jest także stosowana przez mechaników oraz operatorów maszyn i urządzeń. Takie rozwiązania stosowane są nie tylko podczas prac na zewnątrz, chroniąc skórę dłoni przed zimnem, lecz także w przemyśle ciężkim i spawalnictwie, chroniąc dłonie przed zbyt wysokimi temperaturami oraz niebezpiecznymi odpryskami czy rozlewami niebezpiecznych – żrących lub wrzących – cieczy.

Zachęcamy do zakupu rękawic roboczych termoochronnych w naszym sklepie – wszystkie modele posiadają niezbędne atesty i certyfikaty gwarantujące bezpieczeństwo. My zapewniamy o ich najwyższej klasie oraz najlepszej jakości materiałów użytych do ich produkcji, a także pewności i komforcie podczas korzystania z naszego artykułu.