Flanelowe koszule ochronne – do pracy i nie tylko!

Koszule flanelowe dostępne na naszej stronie to rozwiązanie idealne dla pracowników fizycznych, którzy cenią sobie dużą wygodę i swobodę ruchów, a sama ochrona ciała w tym przypadku nie musi być wysoko wyspecjalizowana. Taka koszula oczywiście świetnie się nada, jako osłona skóry przed różnego rodzaju zadrapaniami, przecięciami, ukłuciami oraz innymi zagrożeniami naskórka, które nie wymagają używania specjalistycznej ochrony i nie zagrażają bezpośrednio naszemu życiu.

Koszule

Jest 16 produktów.

Sortuj wg:
Pokazano 1-16 z 16 pozycji

Aktywne filtry

Ocieplana koszula flanelowa idealna do pracy

Koszule flanelowe śmiało mogą być wykorzystywane w pracach budowlanych, magazynowych, a także przez operatorów maszyn i urządzeń, ale przede wszystkim przez różnego rodzaju mechaników, rolników oraz ogrodników. Nasze ocieplane koszule flanelowe również ogrzeją ciało w chłodniejszy dzień, dzięki czemu są one świetnym rozwiązaniem w sezonie wiosna lato, jak również warstwą ocieplająco-ochronną pod twardszą i bardziej „pancerną” odzieżą ochronną BHP.

Posiadamy wiele modeli koszul, spośród których na pewno można wybrać idealny dla siebie i swoich pracowników krój, a także grubość materiału, która świetnie będzie chronić nasze ciało.

Męskie koszule robocze – ocieplane i letnie, różne modele

Oprócz klasycznych koszul flanelowych, które sprawdzą się świetnie w różnego rodzaju fizycznych pracach, posiadamy także koszule wyjściowe marki Reis, które będą idealnie pasowały pracownikom, którzy wykonują prostszą, mniej niebezpieczną pracę i nie potrzebują specjalnej osłony ciała przed jakimikolwiek czynnikami. Tego typu koszule będą odpowiednie dla sprzedawców, czy różnych doradców handlowych – właściwie dla każdego, kto pragnie schludnie i ładnie prezentować się w pracy.

Koszula ochronna – dobre ubranie nie tylko do pracy!

Koszule te świetnie sprawdzą się także, jako codzienne koszule do zwykłego użytkowania. Noszenie tych koszul będzie idealne dla każdej osoby, która chce wyglądać dobrze przed klientem i utrzymywać z nim dobre relacje. Jest to całkiem osobna i odmienna kategoria od koszul flanelowych, które są grubsze, przez co zapewniają dużo większy komfort cieplny, ale przede wszystkim grubszą warstwę ochronną. Koszula tego typu również dobrze wygląda, dzięki czemu sprawiamy wrażenie profesjonalisty w swojej branży i w tym co robimy. Jest to typowa koszula robocza, która zapewnia podstawową ochronę w różnego rodzaju pracach i czynnościach, wobec czego warto się w nią wyposażyć. Zachęcamy do wyboru takiej koszuli z naszego sklepu w najlepszej cenie!