Filtruj według

Cena

Cena

Kolor produktu

Kolor produktu

Farby do znakowania o uniwersalnym zastosowaniu

Farby do oznaczania znajdują zastosowanie w wielu rejonach działalności. Mogą służyć zarówno w magazynach, jak i na budowach czy w trakcie prac geodezyjnych. Farby oferowane przez firmę protego utrzymują się do sześciu miesięcy. Pozwala to na powrót do wymiarów i uczynienie nowych bez konieczności wykonywania całej pracy od samego początku.

Farby do znakowania i akcesoria

Jest 6 produktów.

Sortuj wg:
Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry

Wybór odpowiedniej farby jest kluczowy - do znakowania, geodezyjna czy fluorescencyjna

Wybranie odpowiedniej farby do znakowania może być problematyczne. Bardzo istotne jest by pamiętać o tym do czego będzie ona stosowana. Farby oferowane przez Protego charakteryzują się bardzo dobrym kryciem powierzchni na której są używane. Idealnie nadają się one jako farby geodezyjne gdyż są odporne na warunki pogodowe, oznaczenia wykonane przy ich pomocy utrzymują się mimo deszczu, śniegu czy innych czynników atmosferycznych. Bez żadnego problemu pokrywają one zarówno mokre jak i chropowate powierzchnie. Farby sprzedawane przez Protego bez przeszkód mogą być użytkowane w temperaturach od -15 do 50 stopni Celsjusza.

Przy wyborze farby do znakowania bardzo istotne jest jaki jest kąt działania głowicy farby. Produkty oferowane przez Protego wyposażone są w głowice wielokierunkową, która działa w obrębie 360 stopni. Pozwala to na komfortowe używanie farby nieważne w jakiej pozycji znajduje się puszka. Dzięki temu farby te idealne dla geodetów czy osób pracujących w budownictwie.

Zastosowanie lakierów akrylowych

Firma Protego oprócz farby do znakowania oferuje także lakiery akrylowe w sprayu. Mają one wiele zastosowań. Nadają się one do stosowania na wielu powierzchniach, głównie metalowych. Dzięki czemu lakier akrylowy znajduje zastosowanie np. przy poprawianiu powłoki malarskiej sprzętu rolniczego, maszyn i urządzeń do robót publicznych. Jednym z zastosowań lakieru akrylowego jest też znakowanie rur.

Lakiery akrylowe oferowane przez Protego charakteryzują się doskonałym połyskiem i elastycznością powłoki. Jednocześnie nie tracą one w ogóle na jakości w porównaniu do farb oferowanych przez konkurencję. 

Technologia w służbie farb do znakowania

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technik produkcji farb do znakowania schną one bardzo szybko. Od momentu użycia farby do momentu całkowitego jej wyschnięcia mija zaledwie 5 minut. Lakiery natomiast dzięki zastosowaniu żywicy akrylowej schną szybko i zachowują doskonałe napięcie powierzchni. Schną one tak szybko, że czas jaki musi upłynąć przed ponownym malowaniem to zaledwie pięć minut. Przed użyciem lakieru warto zastosować warstwę podkładową by zagwarantować większą przyczepność.