Nauszniki ochronne przeciwhałasowe 

W przypadku przebywania na terenie cięższych prac budowlanych oraz drogowych jesteśmy stale narażenie na działanie mogącego trwale uszkodzić nasz słuch intensywnego hałasu. Hałas o dużej sile, wysokim natężeniu czy częstotliwości jest nie tylko bardzo męczący, ale i niezdrowy. Ważne zatem, aby odpowiednio chronić nasz narząd słuchu i nie wystawiać go ciągle na działanie tego rodzaju dźwięków. Zdecydowanie pomogą w tym oferowane przez nas nauszniki, zarówno modele swobodnie zakładane na głowę, czy pod hełm, jak i te mocowane do kasku. Chronią one nasze uszy nawet przed dźwiękiem o najwyższych częstotliwościach i skutecznie tłumią duży hałas. 

Nauszniki

Jest 41 produktów.

Sortuj wg:
Pokazano 1-41 z 41 pozycji

Aktywne filtry

Słuchawki ochronne – pełne bezpieczeństwo w pracy 

Słuchawki oferowane na naszej stronie posiadają poduszki projektowane i tworzone ze specjalnej pianki wypełnionej płynem, zapewniając optymalne uszczelnienie, jednocześnie nie powodując dużego nacisku na uszy oraz skórę głowy w okolicach skroni. Ich ergonomiczna budowa oraz to, że są one również bardzo lekkie sprawia, że nie obarczają i nie męczą nas za bardzo, zwłaszcza podczas ich długotrwałego stosowania. Polecane są do używania we wszystkich miejscach i sytuacjach, w których narażeni jesteśmy na głośną pracę maszyn lub dźwięki o bardzo niskich lub wysokich częstotliwościach. Tego rodzaju słuchawki, zwłaszcza modele mocowane do kasku stosowane są bardzo często w pracach drogowych, budowlanych, związanych z przemysłem samochodowym i ciężkim, a także w energetyce czy różnego rodzaju warsztatach. Kask w wielu z wymienionych rodzajów prac jest wymagany, zapewniając dodatkowe bezpieczeństwo głowy. Wskazane jest korzystanie z tego typu nauszników podczas bardziej amatorskich, nieprofesjonalnych zajęć, jak chociażby koszenie trawnika. Uszy są bardzo ważnym i wrażliwym narządem, a ciągłe narażanie ich na wysokie i głośne dźwięki permanentnie go uszkadza. Warto jak najlepiej troszczyć się o zmysł słuchu, osłaniając go przed utratą sprawności tłumiącymi słuchawkami zewnętrznymi, które z pewnością zapewnią dłuższe i bezproblemowe zdrowie.

Nauszniki przeciwhałasowe dopasowane do Twoich potrzeb

Nauszniki dostępne na naszej stronie tworzone są z myślą o ciągłej, wielogodzinnej pracy w środowisku niesprzyjającym zdrowiu naszych uszu. Są więc projektowane tak, by korzystanie z nich było wygodne i komfortowe, zwłaszcza podczas długotrwałych czynności manualnych, ale także standardowych zajęć. Bardzo ważną cechą w przypadku tego rodzaju ochraniaczy jest także odpowiednie przyleganie do skóry głowy. Zwłaszcza w tego rodzaju produktach, gdzie gwarantuje to odpowiednie wyciszenie, stłumienie i nie przedostawanie się niechcianych dźwięków do wnętrza naszego ucha.

Zachęcamy do przeglądnięcia i zakupu najwyższej jakości produktów z naszego sklepu, które zapewnią bezpieczeństwo Tobie i Twoim pracownikom. Odpowiednia ochrona i dbanie o zdrowie uszu minimalizuje ryzyko utraty lub pogorszenia słuchu. Zachęcamy do wyboru!