Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

Rozmiar

Rozmiar

Kolor produktu

Kolor produktu

Rękawice ochronne wzmacniane skórą – najlepsza osłona dłoni!

Rękawice wzmacniane to najlepszy wybór dla osób, które potrzebują naprawdę dobrej ochrony rąk. Bezpieczeństwo w kontakcie z urządzeniami mechanicznymi to podstawa. Te rękawice – poprzez swoją grubość oraz materiał użyty do ich produkcji – zapewniają je na najwyższym poziomie. W tej kategorii możesz znaleźć rękawice, które bez przeszkód można używać np.: w przemyśle ciężkim, pracach przeładunkowych i mechanicznych, a także w ciężkich pracach drogowych.

Rękawice wzmacniane

Jest 95 produktów.

Sortuj wg:
Pokazano 1-60 z 95 pozycji

Aktywne filtry

Rękawice ze skóry - najlepsza ochrona!

Rękawice te są profesjonalnie testowane, tworzone z przyjaznego, oddychającego materiału. Jest to bardzo ważne, jeżeli chcemy zachować komfort pracy, podczas korzystania z osłony rąk o tej grubości. Dzięki temu rękawice gwarantują nam nie tylko pewność chwytu i bezpieczeństwo, ale jednocześnie dają sporą swobodę korzystania, sprawiając, że jest to ochrona rąk z najwyższej półki. W niewielkiej cenie możemy zapewnić sobie lub swoim pracownikom spokój oraz pewność, że ich najważniejszym i niezbędnym do pracy kończynom nie zagraża żadne niebezpieczeństwo mogące powstać w wyniku kontaktów z urządzeniami mechanicznymi, gorącymi cieczami, odpryskami, czy skrajnymi temperaturami.

Bezpieczne skórzane rękawice robocze – budowlane i nie tylko!

Rękawice ochronne, zwłaszcza te dostępne w kategorii wzmacniane, przeznaczone są głównie do cięższych prac budowlanych i drogowych. Świetnie jednak sprawdzą się także w lżejszych robotach w ogródku, czy też pracach przydomowych, dając nam gwarancję pełnego bezpieczeństwa, przy zachowaniu długiej żywotności produktu. Jest to więc nie tylko idealny wybór dla dużych firm i przedsiębiorców, ale także dla mniejszych klientów. Posiadamy wiele modeli rękawic w różnych cenach, wobec czego każdy znajdzie wyrób pasujący perfekcyjnie do jego potrzeb.

Bardzo duży wybór rękawic ochronnych sprawia, że możesz szybko i sprawnie znaleźć wzór, jakiego potrzebujesz, dostosowany do rodzaju wykonywanej przez Ciebie pracy. Oprócz bardzo uniwersalnych i wspomnianych wcześniej rękawic dla budowlańców i drogowców, posiadamy także rękawice dedykowane leśnikom, do prac mechanicznych z różnego rodzaju maszynami, a także rękawice odblaskowe i fluorescencyjne. Oferowane przez nas artykuły produkowane są z najwyższej jakości materiałów, takich jak: skóra bydlęca, jeans oraz kozia skórka, które są gwarancją dużej odporności i wytrzymałości, ale także miękkości zapewniającej bardzo dobry komfort pracy. Wszystkie produkty posiadają odpowiednie certyfikaty jakości, atesty oraz zachowane normy (w tym EN420). Gorąco zachęcamy do przeglądnięcia oferty oraz wyboru najlepszych dla siebie bezpiecznych rękawic ochronnych od firmy Protego!