Reis – lider w wielu dziedzinach!

W dzisiejszych czasach bezpieczeństwo podczas pracy jest priorytetem i każdy pracodawca powinien o nie jak najlepiej zadbać. Kolejnym ważnym elementem jest komfort użytkowania, wytrzymałość i solidność materiałów, a także po prostu wygoda. Najlepsze na rynku akcesoria i odzież BHP łączą w sobie wszystkie te cechy, by stworzyć produkt idealny. Ubrania robocze bardzo często nie tylko zabezpieczają, ale również zastępują ubranie osobiste pracownika. W naszym sklepie znajdziecie Państwo najwyższej jakości odzież ochronną, idealnie dopasowaną do wykonywanego zawodu. Marka Reis gwarantuje jej niezawodność oraz pełną satysfakcję z zakupu i korzystania. Znajdziecie ją Państwo u nas w najlepszych cenach na rynku!

Jest 2226 produktów.

Sortuj wg:
Pokazano 1-60 z 2226 pozycji

Uniwersalność dostępnych produktów oraz wykonanie na najlepszym poziomie

W naszym sklepie znajdą Państwo odzież idealnie dopasowaną do wykonywanego zawodu, lecz nie tylko! Nasze ubrania oraz akcesoria posiadają bardzo szerokie zastosowania sprawiając, że nadają się do bardzo wielu rodzajów czynności jednocześnie zapewniając najwyższej klasy ochronę. Odzież ochronna to również odzież branżowa, znajdująca zastosowanie na przykład w przemyśle gastronomicznym czy służbie zdrowia. Fartuchy czy osłony nie tylko chronią przed zabrudzeniami oraz zmniejszają zużycie ubrań osobistych, ale przede wszystkim chronią przed różnego rodzaju niepożądanymi substancjami czy skrajnie gorącymi, zimnymi, lub niebezpiecznymi cieczami i odpryskami. W naszej ofercie znajdą Państwo ubrania tego typu produkowane jedynie z najlepszych gatunkowo tkanin, gwarantujących długie użytkowanie. Materiały wykorzystywane w produktach Reis są często wodoodporne, oddychające, a także pozwalają na utrzymanie odpowiednio dobrego poziomu ciepła. Odzież tego rodzaju chroni przed różnymi czynnikami szkodliwymi – również cieczami i gazami. Szeroka gama ubrań do wyboru sprawia, że odzież tej firmy jest niesamowicie wszechstronna. 

Odpowiednia ochrona dla każdego

W ofercie marki posiadamy bluzy, spodnie, fartuchy, kamizelki oraz wiele innych przydatnych akcesoriów, które sprawdzą się podczas wykonywania pracy w najróżniejszych rodzajach branż. Produkty można dobrać konkretnie do swojej rozmiarówki, a także wersji kolorystycznej, jaka najbardziej nam odpowiada.  Dzięki temu ochrona ciała nie jest już dłużej nudną i przykrą szarą osłoną, lecz nabiera kolorów i stylu, które sprawiają, że o wiele chętniej się ją nosi! Zapraszamy do przeglądnięcia oferty znakomitej marki Reis, która jest ceniona nie tylko w Polsce, ale i w różnych innych miejscach na świecie. Zachęcamy do wyboru najodpowiedniejszych akcesoriów ochronnych, które idealnie sprawdzą się podczas wykonywania konkretnego rodzaju pracy. Serdecznie polecamy, gdyż jest to firma gwarantująca najwyższą jakość – u nas dostępna w atrakcyjnej i konkurencyjnej cenie!