Profesjonalne osłony twarzy i maski spawalnicze

Podczas wykonywania tak skomplikowanych i wymagających czynności jak spawanie metali, lub ogólnie obróbka termiczna nie ma miejsca na błędy. Każdy z nich może kosztować nas bowiem zdrowie lub utratę cennego narządu, jakim jest wzrok. Odpowiednia ochrona jest zatem priorytetem. Najważniejsze to dobrać osłonę twarzy idealnie do wykonywanego zawodu. Osoba, w którą lecą odpryski materiału potrzebuje całkowicie innej ochrony niż ktoś patrzący non stop na intensywne źródło światła. Ważne zatem, by nasza osłona idealnie świetnie się spisywała i zabezpieczała nas przed zagrożeniami wynikającymi ze specyfiki naszej pracy.

Osłony twarzy

Jest 43 produktów.

Sortuj wg:
Pokazano 1-43 z 43 pozycji

Aktywne filtry

Maski, przyłbice i osłony – wszystko, czego potrzebujesz!

Odpowiednia ochrona twarzy i oczu to priorytet w każdego rodzaju pracy. Dlatego tak ważne jest, by osłaniać się najwyższej klasy sprzętem od renomowanych producentów. Zapewnia on kompleksową i niezbędną ochronę, która idealnie sprawdzi się w wielu rodzajach robót. Dobrze również wyposażyć się w osłonę kompatybilną z pozostałym osprzętem zwiększającym bezpieczeństwo, takim jak: nauszniki i kaski. Dobre dopasowanie gwarantuje w tym przypadku brak prześwitów, przez które mogą wpadać niechciane odłamki, a także całościową osłonę całej głowy, włącznie ze słuchem, który podczas ciężkich robót budowlanych i nie tylko, narażony jest na bardzo wiele zagrożeń.

Wymienne akcesoria – oszczędność pieniędzy przy tej samej skuteczności

Większość z dostępnych u nas przyrządów posiada wymienne części, które można z łatwością dokupić osobno i pasują do wielu różnych modeli. Tak samo jest z osłonami twarzy – do nagłowia, kasku czy maski bez problemu możemy dobrać przesłony oczu, które przez odpryski oraz tego, że tworzone są ze znacznie cieńszych warstw materiałów zużywają się znacznie szybciej niż twarde ochraniacze umiejscowione dookoła.

Perfekcyjna ochrona wymaga co jakiś czas serwisowania tego rodzaju osprzętu, dzięki czemu możemy mieć pewność o jego wytrzymałości i trwałości. Sprawia to również, że o wiele bardziej komfortowo się z niego korzysta, gdyż szybki na oczy są bardziej przejrzyste.

Polecamy nasze osłony na twarz do wielu różnych zawodów, zwłaszcza takich jak:

spawalnictwo

leśnictwo i ogrodnictwo

transport, wyładunek i przeładunek

stolarka drewna

obróbka różnych materiałów

budownictwo

Ogólnie rzecz biorąc, osłon ochraniających twarz powinniśmy używać we wszystkich pracach, w których nasze oczy narażone są na jakiekolwiek zagrożenia wynikające z ciał obcych mogących wlecieć do naszych oczu i spowodować jakikolwiek uszczerbek na zdrowiu. Również prace, w których musimy spoglądać na źródło niebezpiecznego dla naszego wzroku światła (jak podczas spawania) są bardzo niebezpieczne. Przy każdego rodzaju obróbce termicznej napotkamy na obydwa rodzaje zagrożeń, dlatego tak ważne jest, by odpowiednio się przed nimi chronić.

Najlepsze akcesoria osłony twarzy i oczu tylko na Protego.pl!

Ochrona naszego frontu i głowy jest bardzo istotna, ponieważ jej zlekceważenie może doprowadzić do poważnych problemów w przyszłości oraz niepożądanych dolegliwości. Dlatego tak ważne jest, by osłaniać naszą twarz najlepszej jakości akcesoriami renomowanych firm, które gwarantują pełnię ochrony. Tego rodzaju artykuły mogą Państwo znaleźć u nas!

Zapraszamy do przeglądnięcia oferty naszego sklepu i wybrania przedmiotów idealnie pasujących do wykonywanej pracy. Zachęcamy do zakupu, gdyż są to akcesoria o bardzo wysokiej jakości, funkcjonalności i przydatności, które z całą pewnością polecamy!