Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

Rozmiar

Rozmiar

Kolor produktu

Kolor produktu

Fartuchy ochronne – nie tylko do pracy w gastronomii!

Pomimo tego, że fartuchy robocze kojarzą się głównie z kucharzem, który chroni swoje ubranie przed gorącymi odpryskami podczas pracy na kuchni, to fartuchy ochronne mają również bardzo wiele innych zastosowań. Przede wszystkim mają one również duże zastosowanie w medycynie. Fartuchy ochronne dla pielęgniarek czy lekarzy, a także fartuchy laboratoryjne to spora część całej tej branży.

Fartuchy

Jest 143 produktów.

Sortuj wg:
Pokazano 1-60 z 143 pozycji

Aktywne filtry

Fartuchy dla lekarzy i nie tylko

W każdym szpitalu fartuch jest obowiązkowo wymagany, a każdy lekarz kojarzy się właśnie z białym kitlem. Również w prywatnych placówkach noszenie fartuchów wygląda o wiele profesjonalniej, a do tego jest bardzo użyteczne. Nie tylko chroni nasze ubrania i ciało przed niebezpiecznymi substancjami i innymi zagrożeniami, dzięki czemu możemy czuć się w pracy o wiele bezpieczniej. Wyróżnia nas również jako pracowników oraz osoby, którym można zaufać. Dodatkowo jest on kolejną warstwą materiału, która sprawia, że bezpośrednie uszkodzenie naszej skóry jest jeszcze trudniejsze. Fartuchy wykonane są ze specjalnych materiałów gwarantujących nie tylko dobrą ochronę, ale i prawidłowe oddychanie skóry, dzięki czemu możemy w pracy czuć się jednocześnie pewnie oraz komfortowo.

Fartuchy medyczne, laboratoryjne i gastronomiczne – najlepsze ze sklepu Protego.pl

W naszej ofercie posiadamy różnego rodzaju fartuchy ochronne, które potrafią zapewnić nam bardzo profesjonalną ochronę również przed specyficznymi, konkretnymi preparatami. Na przykład fartuchy laboratoryjne sprawdzą się idealnie podczas pracy z różnymi niebezpiecznymi substancjami jak kwasy, zasady oraz wodorotlenki. Posiadamy również profesjonalne, metalowe fartuchy chroniące przed przekłuciami oraz różnego typu ranami ciętymi, wykorzystywane w branżach przetwórstwa mięsnego i skórzanego, które są niezbędne podczas wykonywania niebezpiecznych czynności powiązanych z tą pracą. Wszystkie fartuchy można oczywiście wykorzystywać według własnego uznania do celów i funkcji niekoniecznie do tego przeznaczonych, by jak najbardziej zwiększać bezpieczeństwo swoje oraz pracowników w różnych aktywnościach.

Profesjonalne fartuchy do zadań specjalnych!

Nasze fartuchy na świetnie sprawdzą się także w branżach takich jak: rolnictwo, ogrodnictwo, przemysł spożywczy, prace magazynowe oraz transportowe. Są także chętnie wykorzystywane przez mechaników i operatorów maszyn, jako kolejna warstwa chroniąca przed zagrożeniami. Oczywiście najwięcej modeli fartuchów przeznaczonych jest dla branży leczniczej i gastronomicznej. Są to jednak bardzo uniwersalne modele, które można używać w różnych innych celach. Fartuchy kucharskie mają przede wszystkim chronić nasze ubrania oraz skórę przed działaniem gorących cieczy i temperatur, dzięki czemu nie mamy możliwości dotkliwego poparzenia się w pracy, co jest nietrudne podczas wykonywania wielu różnych czynności. Wszystkie nasze fartuchy są wysokiej jakości oraz tworzone z bardzo dobrych gatunkowo materiałów, co sprawia, że są to produkty wysokiej klasy. Zachęcamy do zakupu naszych fartuchów ochronnych!