Kamizelki ostrzegawcze – odblaskowe – również dla dzieci!

Kamizelki odblaskowe to podstawa bezpieczeństwa i widoczności nawet w przypadku wykonywania prostych, codziennych czynności. Jest to rzecz na tyle uniwersalna, że może korzystać z niej każdy – zarówno robotnik na budowie, obsługa techniczna jakiegoś miejsca czy wydarzenia, pracownicy drogowi, ale również dzieci wracające do domu ze szkoły. Tego rodzaju kamizelka może zapewnić maksymalną, dostępną widoczność na ulicy oraz w miejscu pracy, dzięki czemu możemy zminimalizować ryzyko wystąpienia nieszczęśliwego wypadku.

Kamizelki ostrzegawcze

Jest 30 produktów.

Sortuj wg:
Pokazano 1-30 z 30 pozycji

Aktywne filtry

Kamizelka odblaskowa – zwiększa bezpieczeństwo wszędzie!

To właśnie brak elementów odblaskowych jest bardzo częstą przyczyną potrąceń pieszych przez samochody, zwłaszcza poza obszarem zabudowanych. Kiedy droga jest ciemna, zauważenie pieszego z większej odległości jest praktycznie niemożliwe, przez co zwiększa się prawdopodobieństwo nieszczęśliwego incydentu. Dlatego właśnie warto wyposażyć siebie oraz swoich bliskich w tego rodzaju kamizelkę odblaskową. Kiedy mieszkamy na peryferiach i wracamy poboczem, ciemną drogą do domu nie jest to żaden wstyd nosić kamizelkę ostrzegawczą. To świadczy po prostu o tym, że dbamy o swoje bezpieczeństwo i widoczność na drodze, a realia dotyczące incydentów związanych z tego rodzaju wypadkami są nam dobrze znane.

Odblaski oraz kamizelki drogowe z odblaskami dla każdego!

Wszystkie oferowane przez nas kamizelki odblaskowe tworzone są ze świadomą myślą o zapewnieniu najwyższej jakości bezpieczeństwa. Odzież odblaskowa wierzchnia ostrzega innych uczestników ruchu czy operatorów urządzeń, by zachowali szczególną ostrożność. Są to świetne artykuły, które sprawdzą się w wielu branżach. W większości zawodów wymagane jest odpowiednimi przepisami BHP, by osoby poruszające się np. po magazynie lub placu budowy posiadały właśnie tego rodzaju kamizelki ostrzegawcze. Zapewnienie odpowiedniego bezpieczeństwa w sytuacjach podwyższonego ryzyka jest bardzo ważne, nie tylko ze względu na przepisy, lecz po prostu na zdrowy rozsądek.

Kamizelka zwiększająca widoczność przy słabym świetle

Te kamizelki poprawiają widoczność nawet z dużej odległości, a światło kierunkowe wymierzone w takie elementy odblaskowe świetnie się odbija i oznacza pozycję robotnika czy innej osoby. Posiadamy kamizelki odblaskowe zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, a także mniejsze wersje kamizelek ostrzegawczych dla dzieci, które późną porą wracają do domu w miejscach, w których nie ma chodnika, lub nawet pobocza. Taka kamizelka może wtedy naprawdę uratować życie. Zachęcamy do zakupu tanich kamizelek ostrzegawczych – odblaskowych dla swoich najbliższych, pracowników oraz dla siebie, by niewielkim kosztem zapewnić sobie bezpieczeństwo na dużo wyższym poziomie.