Zatrzaśniki - ochrona przed upadkiem

Praca na wysokości wymaga nieustannego dbania o bezpieczeństwo, zarówno ze strony pracowników jak i pracowników. Dlatego też poza nieustanną uwagą i koncentracją wymagane jest także posiadanie odpowiednik środków zabezpieczających, takich jak liny, amortyzatory upadku czy też zatrzaśniki.  Zatrzaśniki aluminiowe i stalowe są jednym z najważniejszych elementów zabezpieczenia podczas prac na wysokościach.

Zatrzaśniki

Jest 5 produktów.

Sortuj wg:
Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry

Dla kogo przeznaczone są zatrzaśniki aluminiowe i stalowe

Zatrzaśniki aluminiowe i stalowe wykorzystywane są przez wszystkie osoby pracujące na wysokości. Najczęściej używane są one przez pracowników zajmujących się czyszczeniem okien we wszelkiego rodzaju wieżowcach, biurowcach i innych wysokich budynkach. Dla osób pracujących w takich miejscach niezwykle ważne jest by ich ekwipunek zabezpieczający przed upadkiem był wykonany zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi normami oraz z najwyższej jakości materiałów. Jedynie wtedy mogą się oni czuć naprawdę bezpiecznie podczas wykonywania swoich obowiązków.

Równie często zatrzaśniki stalowe i aluminiowe wykorzystywane są przy wszelkiego rodzaju pracach budowlanych czy w przemyśle ciężkim. W czasie wykonywania zadań związanych z pracą w tego typu pracach niezwykle ważne jest by zatrzaśniki stalowe i aluminiowe nie tylko gwarantowały najwyższy możliwy poziom bezpieczeństwa, ale także nie krępowały ruchów w połączeniu z innymi sposobami zabezpieczenień przed upadkiem. 

Zatrzaśniki aluminiowe i stalowe coraz częściej wykorzystywane są także przez różnego rodzaju sportowców. Tego typu zabezpieczenia przed upadkiem używane są przez osoby, które hobbystycznie zajmują się eksploracją jaskiń czy też wspinaczką górską. Dla tego typu osób najważniejsze jest połączenie ceny z jakością wykonania zatrzaśników aluminiowych i stalowych, dlatego też tak często zakupują oni zatrzaśniki znajdujące się w ofercie naszego sklepu.

Czym charakteryzują się zatrzaśniki aluminiowe i stalowe dostępne w sklepie Protego

Istnieje wiele cech charakterystycznych dla zatrzaśników aluminiowych i stalowych, które dostępne są w ofercie sklepu protego. Najważniejszą z nich jest niewątpliwie jakość wykonania. Nieustannie dokładamy wszelkich starań by w ofercie naszego sklepu znajdował się jedynie zatrzaśniki wykonane z najlepszych i najbardziej wytrzymałych materiałów jakie dostępne są na rynku.

Wszystkie zatrzaśniki stalowe i aluminiowe, które znajdą Państwo w naszej ofercie wykonane zostały zgodnie z normą EN362, która określa wymagania, metody badań, zasady tworzenia instrukcji użytkowania i zasady znakowania dotyczące łączników osobistego ekwipunku chroniącego przed upadkiem. Zatrzaśniki aluminiowe i stalowe dostępne w naszej ofercie posiadają otwarcie o wielkości 22 mm, wykonane są z wysokiej jakości okrągłych prętów. Wszystkie zatrzaśniki są także wyposażone w automatyczną blokadę i zamknięcie. 

Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów zatrzaśniki znajdujące się w naszej ofercie charakteryzują się wytrzymałością systemu większą niż 23 kN, dzięki czemu gwarantują naprawdę wysoki standard ochrony przed upadkiem.

W ofercie naszego sklepu znaleźć można także hak do pracy na rusztowaniach, który wykonany jest z kutej stali po obróbce cieplnej. Wykorzystywany jest on niemal wyłącznie podczas prac budowlanych, gdyż oferuje bardzo szybkie i bezpieczne połączenie. Również on wykonany jest zgodnie z normą EN362 co gwarantuje wysoką jakość i pełne bezpieczeństwo podczas jego użytkowania.