Fartuchy gastronomiczne i spa – podstawowy sposób na zachowanie higieny

Zachowanie higieny jest jedną z najważniejszych rzeczy jakie powinien robić każdy pracownik spa, czy gastronomii. Dlatego też tak ważne jest posiadanie odpowiedniego ubioru roboczego. Fartuchy ochronne są podstawowym ubiorem ochronnym, który należy stosować w takich miejsca pracy. Odpowiednio dobrany fartuch ochronny chroni odzież pracownika przed ubrudzeniem, jak również chroni jego samego przed wszelkiego rodzaju zabrudzeniami na jakie narażony jest w pracy.

Gastronomia / SPA

Jest 64 produktów.

Sortuj wg:
Pokazano 1-60 z 64 pozycji

Aktywne filtry

Posiadanie odpowiedniej odzieży roboczej ochronnej jest też niezwykle ważne dla osób odwiedzających nasz zakład odnowy biologicznej, czy restaurację. Raz, że sprawia to, że nasi pracownicy wyglądają profesjonalnie, dwa, że od samego wejścia klient rozumie, że osoby, które będą go obsługiwać dbają o higienę w miejscu pracy. Pozwala to na uzyskanie najwyższego poziomu zadowolenia naszych klientów i gości, co w rezultacie przekłada się na wyższe zyski.

Fartuchy ochronne gastronomiczne, kosmetyczne, do spa – prestiż i wygoda

Odpowiednio dobrany fartuch ochronny nie tylko pozwala na zachowanie higieny w miejscu pracy, ale również często jest oznaką statusu zawodowego, pomaga nam być rozpoznawalnym i zwykle spełnia wszystkie wymogi potrzebne nam do pełnienia swoich obowiązków. Fartuchy ochronne dla gastronomii, kelnerów i pracowników spa zaprojektowane są w sposób umożliwiający im swobodne poruszanie się po zakładzie pracy. Często posiadają też kieszenie pozwalające na schowanie przyborów do pisania, notatnika i wiele innych rzeczy potrzebnych w codziennej pracy.

Bardzo ważne jest także to, że wszelkiego rodzaju fartuchy ochronne zaprojektowane są w taki sposób by nie krępowały ruchów osoby noszącej go, dzięki temu fartuchy nie są jedynie kolejnym wymogiem jaki muszą spełnić pracownicy tego typu zakładów, ale są czymś co faktycznie usprawnia ich pracę.

Fartuchy ochronne do spa – nowoczesny dresscode

Bardzo częste w dzisiejszych czasach jest wymaganie zachowania odpowiedniego dresscode'u w miejscu pracy. Fartuchy ochronne są idealnym rozwiązaniem dla niektórych rodzajów biznesów. Wybranie odpowiedniego rodzaju fartucha ochronnego pozwala wprowadzenie dresscode'u, który nie tylko będzie odpowiadał pracownikom, ale również podkreśli ich status zawodowy i powagę funkcji, które pełnią. Dodatkowo fartuchy i tuniki ochronne występują w wielu rodzajach krojów i w praktycznie każdym kolorze, dlatego nie będzie żadnym problemem wybrać kolor ubioru ochronnego wpasowujący się w identyfikację wizualną naszego zakładu pracy.

Fartuchy gastronomiczne – niezbędne wyposażenie każdego zakładu

Odpowiednie fartuchy ochronne przeznaczone do użytku w gastronomii są niezbędne biorąc pod uwagę dzisiejsze przepisy prawne. Pracownicy muszą spełniać wymogi określone w ustawie o bezpieczeństwie żywności i żywienia. Fartuchy ochronne przeznaczone do pracy w gastronomii muszą być przystosowane do pracy w systemie HACCP. Jest to system mający na celu zapewnienie czystości higienicznej i bezpieczeństwa produktów spożywczych. Nie stosowanie się do zasad określonych w tym systemie może skończyć się mandatem karnym. Dlatego też tak istotne jest stosowanie odpowiednich fartuchów gastronomicznych, przystosowanych do stosowania w tym systemie.