Filtruj według

Odzież ochronna trudnopalna – spawalnicza

Odzież ochronna dla osób z branży spawalniczej musi być przeznaczona stricte dla tego zawodu. Wymaga ona przestrzegania specjalnych norm i zasad. Przede wszystkim musi być ona odporna na ogień, by zapewnić bezpieczeństwo osobie spawającej. Tego rodzaju odzież musi być zaprojektowana tak, by maksymalnie chronić podczas pracy. W celu lepszego dopasowania do ciała, niektóre elementy posiadają ściągacz. Ważne, by podczas tak ryzykownej pracy chronić ciało całościowo nosząc kombinezon, lub strój złożony z wielu elementów chroniących.

Odzież trudnopalna

Jest 1 produkt.

Sortuj wg:
Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry

Skórzana odzież trudnopalna – niezbędnik spawacza

Większość odzieży tego rodzaju produkowana jest ze skór bydlęcych licowych różnego rodzaju. Ochrona musi być przygotowana nawet na najtrudniejsze warunki pracy. Odzież dostępna u nas w sklepie jest również testowana pod względem funkcjonalności – wyposażona w poręczne kieszenie zapinane na rzepy i regulowane paskami. Dodatkowym atutem jest zamocowanie systemów bezpieczeństwa, takich jak specjalne klamry umożliwiające szybsze rozpięcie i zdjęcie fartucha. Wszystkie akcesoria spawalnicze spełniają restrykcyjne normy i kryteria dotyczące ognioodporności.

Komfort pracy w odzieży spawalniczej

Co ważne, tego rodzaju ubranie może być bardzo twarde i niewygodne. Na szczęście doświadczeni producenci posiadają odpowiednią wiedzę pozwalającą zaprojektować tą odzież w taki sposób, by wewnętrzna wyściółka była miła w dotyku, dzięki czemu nie obciera i nie podrażnia skóry. Jest to bardzo istotne, gdyż w takim kostiumie musimy być przez cały czas pracy. Warto więc kupić ubranie trudnopalne od renomowanych firm, które gwarantują nie tylko bezpieczeństwo korzystania, ale również większy komfort pracy.

Bezpieczna odzież ognioodporna

Bluzy, getry, rękawy, czy peleryna spawalnicza z kapturem to podstawa bezpieczeństwa w tym zawodzie. Należy cały strój dobrać tak, by nie było żadnych słabych ani odsłoniętych punktów i by całe ubranie dobrze do siebie pasowało i przylegało. Niedopatrzenia w tej kwestii mogą skutkować bowiem dużymi poparzeniami. Istotne, by cały strój był wytrzymały, a jego elementy się nawzajem nachodziły podczas przyjmowania każdej pozycji. Dzięki temu możemy mieć pewność, że jesteśmy bezpieczni.

Najlepsze ubranie trudnopalne – tylko od Protego.pl

Jesteśmy dystrybutorem odzieży BHP wysokiej jakości. Kupując w naszym sklepie masz pewność, że dostarczone ubrania będą w pełni oryginalne i zgodne z opisem. Sprzedawane przez nas przedmioty są wytrzymałe i bardzo funkcjonalne. Stawiamy przede wszystkim na bezpieczeństwo oraz komfort użytkowania. Dzięki temu możemy dostarczyć produkty, które dadzą satysfakcję z korzystania i starczą na dłużej. Zapraszamy do przeglądnięcia całej oferty naszego sklepu i wybrania produktów idealnych dla siebie. Zachęcamy do zakupu odzieży trudnopalnej, która zapewni bezpieczeństwo przed źródłem ognia oraz wysoką temperaturą, a także rozpryskami metali, lub innych materiałów. Wszystkie nasze produkty szczerze polecamy!