Jednorazowe kombinezony ochronne – niezastąpiona ochrona ciała

Podczas wykonywania wielu zadań narażeni są na działanie toksycznych substancji czy zwykłe zabrudzenia. Istnieje wiele rożnych form ochrony ciała, które stosowane są w takich sytuacjach. Jednak zdecydowanie najbardziej kompleksową ochronę uzyskać można poprzez stosowanie jednorazowych kombinezonów ochronnych. Tego typu ubiór pozwala na zasłonięcie całego ciała, jest łatwy w założeniu i w zdejmowaniu jak również niezwykle prosty w utylizacji.

Włókniny i Tworzywa

Jest 37 produktów.

Sortuj wg:
Pokazano 1-37 z 37 pozycji

Aktywne filtry

Dla kogo przeznaczone są jednorazowe kombinezony ochronne

Jednorazowe kombinezony ochronne są jedną z najbardziej popularnych form ochrony całego ciała. Ma to związek głównie z ich uniwersalnością. Jednoczęściowe kombinezony stanowią idealną ochronę w przypadku osób którym grozi zabrudzenie podczas lekkich prac konserwacyjnych czy w szpitalach. Jednorazowe kombinezony ochronne wykorzystywane są także podczas wykonywania wszelkiego rodzaju prac przemysłowych. Używane one są przez pracowników hut szkła, podczas produkcji gumy, wypalaniu cegieł i ceramiki. Kombinezony często wykorzystywane są podczas wytapiania metali i w przemyśle odlewniczym. 

Zdecydowanie najczęściej jednorazowe kombinezony ochronne kojarzone są jednak z osobami pracującymi w przemyśle chemicznym, w lecznictwie i wszelkiego rodzaju laboratoriach. Wynika to z faktu dużej ochrony jaką oferują kombinezony, jak również z faktu jak łatwo jest je zdjąć w przypadku zabrudzenia, lub zanieczyszczenia szkodliwą substancją.

Jednorazowe kombinezony ochronne znajdujące się w naszej ofercie posiadają właściwości antystatyczne i trudno palne, dzięki czemu są niezwykle popularne wśród pracowników przemysłu rafineryjnego i petrochemicznego.

Jednorazowe kombinezony ochronne wykorzystywane są także przez osoby wykonujące pracy podczas, których jest duże ryzyko zabrudzenia swojego ubioru. Z tego też powodu w naszej ofercie znaleźć można kombinezony ochronne przeznaczone specjalnie dla osób zajmujących się lakierowaniem i malowaniem. 

Czym charakteryzują się jednorazowe kombinezony ochronne.

Jednorazowe kombinezony ochronne oferowane przez naszą firmę charakteryzują się przede wszystkim uniwersalnością. Mogą one być wykorzystywane w większości przemysłów czy zawodów. Kombinezony ochronne znajdujące się w naszej ofercie cechują się także dużą odpornością. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że kombinezony ochronne często wykorzystywane są w naprawdę ekstremalnych warunkach. Dlatego też dokładamy wszelkich starań by dostępne w naszym sklepie kombinezony były odporne na ścieranie i rozerwania.

Jednorazowe kombinezony ochronne są również bardzo wygodną odzieżą ochronną. Uzyskiwane jest to dzięki zastosowaniu nowoczesnych tkanin i nowych sposób wykonania ubioru. Kombinezony oferowane przez naszą firmę wyposażone są w kaptury, które optymalnie dopasowują się do ruchów głowy i maksi twarzowej, nawet podczas wykonywania skomplikowanych czynności. Rękawy zostały wykonane w sposób gwarantujące, że nie będą one opadały podczas podnoszenia rąk, ani w trakcie wykonywania jakichkolwiek zadań. 

Jednorazowe kombinezony ochronne dostępne są w kilku różnych kolorach, największą popularnością cieszą się kombinezony w kolorze białym. Nie tylko wyglądają one niezwykle estetycznie, ale także bardzo łatwo można na nich zauważyć na nich wszelkie zabrudzenia i skażenia co umożliwia zachowanie maksymalnego poziomu bezpieczeństwa.