Okulary ochronne z filtrami do pracy!

Ochronne gogle to podstawa osłony oczu u każdego pracownika, narażonego na różnego rodzaju zagrożenia związane z bezpieczeństwem narządu wzroku. Wybierając odpowiedni i najbardziej pasujący do profilu pracy model mamy całkowitą pewność, że idealnie sprawdzi się on jako kompleksowa ochrona przed wieloma typami zagrożeń. Warto wybrać najwyższej jakości gogle ochronne od renomowanych firm, które dadzą nam pewność najwyższej ochrony przed niebezpieczeństwem mogącym skutkować nawet utratą wzroku.

Gogle

Jest 27 produktów.

Sortuj wg:
Pokazano 1-27 z 27 pozycji

Aktywne filtry

Gogle przyciemniane – idealna ochrona oczu spawaczy!

W naszym sklepie posiadamy również szereg produktów dla spawaczy, w tym szczególnie dla nich ważne osłony oczu. Dzięki temu mamy pewność, że bardzo niebezpieczne dla wzroku promieniowanie nie uszkodzi naszego najważniejszego zmysłu. Dodatkowo, dobrej jakości okulary chronią także przed wieloma rodzajami odprysków lecących w stronę naszej twarzy.

Elastyczność w doborze i korzystaniu z produktu

Wszystkie rodzaje gogli są bardzo uniwersalne oraz będą pasować do różnych kształtów twarzy. Ponadto posiadają paski mocujące, które nie tylko zapewniają większą pewność i lepszą przyczepność podczas noszenia, ale również dają możliwość regulacji długości zależnie od wielkości głowy. W produktach przez nas oferowanych jest możliwa jest również wymiana samych szybek czy osłon, dzięki czemu znacznie zmniejszają się koszty całej eksploatacji.

Cena późniejszej wymiany szybki ochronnej jest o wiele niższa niż kupno nowych gogli. Jest to również rozwiązanie o wiele bardziej ekologiczne i przyjazne środowisku. Możemy zatem kupić jedne okulary, które będą późniejszą obudową dla wielu modeli szybek ochronnych.

Ergonomiczny kształt i ciekawy wygląd

Gogle przez nas oferowane są nie tylko świetnej jakości i elastycznie dopasowują się do kształtu twarzy, lecz posiadają również ciekawy design. Mimo, iż nie jest to najważniejsza cecha tego produktu, to doświadczeni projektanci tego rodzaju osłon zadbali także o ten szczegół!

Renomowana marka gwarancją bezpieczeństwa

Sprawdzone rozwiązania oraz wieloletnie doświadczenie i renomowana daje całkowitą pewność użytkowania. Odpowiednio dobrane gogle gwarantują ochronę oczu i twarzy podczas nawet bardzo intensywnych prac. Wszystkie tego typu przyrządy posiadają i spełniają niezbędne normy, które określają stopień ich bezpieczeństwa oraz możliwe zastosowania. Marka taka jak „Reis” - producent gogli ochronnych posiada rozległą wiedzę w produkcji wszystkiego rodzaju narzędzi BHP i wciąż wdraża i utrzymuje normy jakościowe pozwalające na korzystanie z ich produktów bez obawy o własne zdrowie. Wyroby tej firmy są bardzo wytrzymałe, a ich cena w stosunku do jakości jest bardzo atrakcyjna.

Szeroki wybór i najwyższa jakość!

Użyteczne gogle, które mogą mieć wiele różnych zastosowań powinny być wyposażone również w systemy zapobiegające powstawaniu mgły i zaparowanych szkieł, które znacząco zmniejszają komfort użytkowania i widoczność przez szkła. Jest to kolejny bardzo ważny aspekt, który warto wziąć pod uwagę podczas wyboru okularów ochronnych dla siebie lub dla swoich pracowników. Ważne są również różnego rodzaju paski oraz gumki, które ułatwią elastyczne dopasowanie gogli do kształtu naszej głowy i twarzy. Jest to szczególnie istotne zwłaszcza podczas pracy, gdzie tego typu przyrządy musimy nosić często przez cały dzień.

Zapraszamy do przeglądnięcia naszej bogatej oferty gogli i okularów ochronnych, które idealnie sprawdzą się w wielu różnych rodzajach prac. Zachęcamy do zakupu oraz odwiedzenia produktów z innych kategorii, ponieważ na naszej stronie zgromadziliśmy jedynie artykuły najwyższej klasy w bardzo konkurencyjnych cenach. Polecamy!