Sandały ochronne oraz inne buty robocze letnie do pracy!

Jeśli znalazłeś się na tej stronie, to znaczy, że albo Tobie, albo Twoim pracownikom jest stanowczo zbyt gorąco podczas noszenia butów bezpiecznych latem. To prawda – chodzenie w tego rodzaju często grubych butach ochronnych, podczas gdy temperatury przekraczają 30 stopni Celsjusza nie należy do przyjemności. Najwyższy czas to zmienić!

Obuwie robocze letnie

Jest 40 produktów.

Sortuj wg:
Pokazano 1-40 z 40 pozycji

Aktywne filtry

Idealne buty robocze na lato

Zarówno o swój komfort, jak i o swoje bezpieczeństwo podczas pracy – zwłaszcza fizycznej – trzeba dbać. Dlatego właśnie mamy przyjemność przedstawić Państwu produkt, który rozwiąże ten problem. Buty robocze letnie BHP typu sandały są świetnym kompromisem podczas ciężkiej, letniej pracy w upale. Są to w pełni funkcjonalne buty bezpieczne, które posiadają otwory zapewniające odpowiedni przepływ powietrza w bucie, odprowadzanie wilgoci oraz przewiewność. Są to buty o normalnych właściwościach ochronnych, takich, jak każde inne safety shoes.

Otwarte obuwie robocze, które uprzyjemnią pracę latem

Zależnie od unikalnych preferencji każdego użytkownika mamy do wyboru wiele modeli. Odznaczają się różną jakością wykonania oraz unikalnymi cechami produktu, które nie tylko dodają mu całkowitych cech buta bezpiecznego, jak np. wzmacniane metalowe podnoski oraz specjalne podeszwy, które gwarantują nie rysowanie powierzchni oraz odporność na różnego rodzaju substancje np. olej napędowy. Zabezpieczenia przed mechanicznymi uszkodzeniami podeszwy oraz specjalna wkładka antyprzebiciowa gwarantują całkowitą pewność korzystania oraz bezpieczeństwo na wysokim poziomie. Oddychający materiał w niektórych modelach gwarantuje dodatkową przewiewność nie tylko poprzez zastosowane w modelach otwory przewietrzające, ale również wymianę powietrza np. przez podeszwę. Obuwie wysokiej jakości jest odporne na ścieranie, przecięcia oraz pękanie. Sandały te są przede wszystkim lżejsze niż tradycyjne obuwie bezpieczne, jednak wciąż trwałe i wytrzymałe. Skutecznie łagodzą również nierówności podłoża. Warto więc w okresie letnim wyposażyć się w tego typu obuwie robocze, które zapewni nam komfort podczas pracy w wysokich temperaturach. Zachęcamy do przeglądnięcia oferty naszego sklepu i wybranie najodpowiedniejszego do wykonywanej pracy modelu butów!