Kurtki specjalistyczne i  ostrzegawcze 

Bycie widocznym i zauważalnym jest podstawą zachowania bezpieczeństwa, zarówno na drodze jak i pracy. Jeśli jesteśmy ubrani w odpowiednie ubrania, takie jak np. kurtka ostrzegawcza to znacznie zmniejszamy ryzyko wypadku. Dlatego też istotne jest bycie widocznym. Prawidłowa kurtka ostrzegawcza powinna cechować się fluorescencyjnymi kolorami i pasami odblaskowymi, które będą powodowały, że staniemy się doskonale widoczni nie tylko w trakcie dnia, ale również w nocy.

Ostrzegawcze i Specjalistyczne

Jest 61 produktów.

Sortuj wg:
Pokazano 1-60 z 61 pozycji

Aktywne filtry

Jak wybrać odpowiednią kurtkę ostrzegawczą

Wybór odpowiedniej roboczej kurtki ostrzegawczej może wydawać się trudny. Jednak w istocie nie jest to bardziej skomplikowane niż wybór butów, czy spodni. Przede wszystkim powinniśmy zadać sobie pytanie do jakich celów będziemy wykorzystywać ten konkretny rodzaj kurtek. Przykładowo: pracownicy budowlani powinny zaopatrzyć się w kurtkę ostrzegawczą, która jest odpowiednio ocieplona i posiada wiele kieszeni. Mechanicy mogą wybrać kurtkę typu softshell, która nie oferuje może tak dobrej izolacji termicznej, lecz znacznie mniej krępuje ruchu ciała. Drogowcy podczas wyboru kurtki powinni się kierować głównie jej kolorem. Do przedstawicieli tego zawodu skierowane są specjalne żółte kurtki ostrzegawcze z pasami odblaskowymi. Dzięki temu typowi kurtek drogowcy są widoczni na drodze w każdych warunkach pogodowych, często z bardzo daleka, co gwarantuje ich bezpieczeństwo.

Czym charakteryzują się kurtki ostrzegawcze oferowane przez firmę Protego

Kurtki ostrzegawcze oferowane przez naszą firmę charakteryzują się wieloma pozytywnymi cechami. Przede wszystkim tworzone one są z najwyższej jakości materiałów. Zwykle ze splotu bawełny i nylonu na powłoce i poliestru na podszewce. Tego typu splot gwarantuje wytrzymałość, oraz sprawia, że materiał może oddychać, co znacznie zwiększa komfort noszącego ją człowieka. Kurtki te są w dużym stopniu nieprzemakalne, dzięki czemu można używać ich w każdych warunkach pogodowych.

Dodatkowo wszystkie zostały zaprojektowane z myślą o noszącej je osobie. Każda kurtka ostrzegawcza, którą znajdą Państwo w naszej ofercie wyposażona jest w wiele kieszeni, w tym takie zapinane na zamek błyskawiczny, co sprawia, że umieszczone w nich rzeczy będą całkowicie bezpieczne. Kurtki te posiadają także specjalną kieszonkę przeznaczoną na telefon komórkowy, dzięki czemu może on być bezpieczny, a jednocześnie dostęp do niego będzie niezwykle prosty.

Dla wymagających klientów idealnym rozwiązaniem będą kurtki 5w1, które umożliwiają noszenie ich na 5 różnych sposobów. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie elastyczność i możliwość personalizacji noszonych przez siebie ubrań. Kurtki te umożliwiają np. odpięcie rękawów, czyniąc z nich kamizelkę, co jest w przypadku ciepłych dni.

Dlaczego warto zakupić specjalistyczną kurtkę ostrzegawczą od firmy Protego

Jesteśmy profesjonalną firmą oferującą środki ochrony osobistej. Dlatego też przykładamy wielka wagę do tego by w naszej ofercie znajdowały się wyłącznie produkty najwyższej jakości. Nie inaczej jest z kurtkami ostrzegawczymi. Wszystkie robocze kurtki ostrzegawcze znajdujące się w naszej ofercie cechują się:

Wysoką jakością – kurtki ostrzegawcze wykonane są z najlepszej jakości materiałów.

Wytrzymałość – wysoka jakość materiałów gwarantuje, że kurtki ostrzegawcze zakupione w naszym sklepie będą niezwykle wytrzymałe.

Modny wygląd – kurtki ostrzegawcze oferowane przez Protego zostały zaprojektowane tak by były nie tylko skuteczne, ale również doskonale się prezentowały.