Niezbędne akcesoria dla wydajnej i oszczędnej pracy

W naszym asortymencie posiadamy akcesoria, które idealnie sprawdzą się nie tylko jako wkłady uzupełniające do posiadanych już modeli okularów i gogli, lecz również inne produkty zamienne oraz konserwacyjne, służące do pielęgnacji posiadanych przedmiotów. W tej kategorii oferujemy wymienne filtry do masek i osłon spawalniczych, jak również chusteczki czyszczące gogle i okulary, a także mocowania, służące do łączenia kasków z nausznikami oraz innymi akcesoriami. Wszystkie nasze zamienniki są najwyższej jakości i o wysokiej uniwersalności - kompatybilne z wieloma różnymi przyrządami. Pozwalają na dłuższe korzystanie z zakupionych wcześniej atrybutów przy konieczności zmiany jedynie filtrów, czy warstw ochronnych.

Akcesoria

Jest 15 produktów.

Sortuj wg:
Pokazano 1-15 z 15 pozycji

Aktywne filtry

Oszczędność pieniędzy i środowiska przy takim samym stopniu bezpieczeństwa

Dobre dopasowanie elementów wymiennych w przedmiotach renomowanych firm gwarantuje, że filtry, szybki i szkiełka będą idealnie pasować do pozostałych akcesoriów. Dzięki temu mamy szansę oszczędzić pieniądze, ponieważ nie jest konieczne wymienianie całego urządzenia za każdym razem, gdy zużyje się tylko jego część. Ponadto oszczędzamy również środowisko, nie zaśmiecając go niepotrzebnymi, dużymi ilościami plastiku, kiedy wymiany wymaga jedynie fragment posiadanego przez nas przedmiotu.

Gwarantujemy, że wszystkie szybki posiadają dokładnie taką samą trwałość oraz zapewniają równie wysoki stopień ochrony, co właściwe zastępowane przez nie przedmioty. Oferowane przez nas filtry są całkowicie bezpieczne dla wzroku, a spełnianie odpowiednich norm jakościowych zapewnia, że osłonią twarz czy oczy przed konkretnym uderzeniem mechanicznym.

Świetnie dopasowane do Twojej osłony!

Atrybuty ochrony oczu i twarzy cechuje to, że stosowane w nich osłony posiadają nieregularne, często bardzo odmienne kształty i rozmiary. Kupując tego rodzaju przedmioty w naszym sklepie masz pewność, że późniejsza wymiana tych części będzie bardzo łatwa, a dodatkowo, że wszystkie części wymienne będą miały wciąż te same właściwości co w wersji początkowej. Dzięki temu nie tracisz ani na jakości, ani na bezpieczeństwie wymieniając osłony w przedmiotach, a jedynie zyskujesz!

Dodatkowo oferujemy nawilżone specjalną substancją chusteczki do kompleksowego mycia osłon. Nie tylko dokładnie czyszczą one wszystkie zabrudzenia powstałe wskutek intensywnego użytkowania, lecz również nie pozostawiają żadnych smug sprawiając, że przejrzystość osłon jest na bardzo dobrym poziomie.

Akcesoria wymienne renomowanych marek

Istotną rzeczą jest to, że wszystkie akcesoria to zamienniki marek produkujących przedmioty właściwe, dzięki czemu nie ma najmniejszego problemu z późniejszym wykorzystywaniem czy jakością wymiennych materiałów. Warto wspomnieć, że marka "Reis" to znany na całym świecie producent słynący z nowoczesnych rozwiązań, wysokiej jakości, oraz dbania o najwyższe standardy bezpieczeństwa swoich produktów. Sprawia to, że są to idealne wyroby w bardzo atrakcyjnej cenie. Osłony posiadają swoje indywidualne klasy ochrony przed uszkodzeniami mechanicznymi i chemicznymi, co sprawia, że możemy je idealnie dostosować do swoich potrzeb.

Zachęcamy do przeglądnięcia oferty naszego sklepu oraz wybrania najlepszych dla siebie akcesoriów, które będą w pełni kompatybilne ze stosowanym przez Państwa sprzętem. Zapraszamy do zakupu produktów renomowanych marek, które z pełną odpowiedzialnością polecamy!