Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

Rozmiar

Rozmiar

Kolor produktu

Kolor produktu

Męskie kalesony termoaktywne

Kalesony termoaktywne są powszechnie stosowane przez wszelkie rodzaju sportowców, którzy wykorzystują je do zabezpieczenia swojego ciała przed niskimi temperaturami i wyziębieniem organizmu, które może zostać wywołane poprzez długą aktywność fizyczną. Jednak od pewnego czasu ten typ ubioru staje się coraz popularniejszy wśród wszelkiego rodzaju pracowników fizycznych. Kalesony termoaktywne nie tylko chronią przed wyziębieniem organizmu jaki grozi podczas pracy, ale też jako ubiór zwiększający komfort w niskich temperaturach.

Kalesony

Jest 4 produktów.

Sortuj wg:
Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

Dla kogo przeznaczone są kalesony robocze na zimę?

Kalesony robocze na zimę są coraz popularniejsze wśród przedstawicieli praktycznie każdego rodzaju przemysłu. Bez wątpienia są one najbardziej rozpowszechnione wśród mechaników i pracowników magazynów. Są to osoby, które często przez wiele godzin dziennie pracują w nieogrzewanych halach. Z tego też powodu zaopatrują się w odpowiednią odzież ochronną. Kalesony termoaktywne pozwalają im na komfortową pracę niezależnie od temperatury jaka panuje na zewnątrz, lub w ich miejscu pracy.

Z bardzo podobnych względów kalesony robocze na zimę zyskują coraz większą popularność wśród operatorów maszyn, pracowników budowlanych, rolników i ogrodników. Są to osoby, które bardzo dużą część swoich obowiązków zawodowych wykonują na świeżym powietrzu. Kalesony termoodporne są dla nich niemalże niezbędnym narzędziem pracy, umożliwiają im one przebywanie na zewnątrz i pracę w komfortowych warunkach.

Nic jednak nie stoi na przeszkodzie by z kalesonów termoaktywnych korzystały osoby prywatne, ubiór ten jest świetnym rozwiązaniem dla kierowców zawodowych, wędkarzy, ale także sportowców, czy nawet osób chcących dostawać się zimą do pracy na rowerze. Kalesony termoaktywne będą stanowiły idealną ochronę przed zimnem.

Ciepłe kalesony termoaktywne

Kalesony termoaktywne znajdujące się w ofercie sklepu Protego charakteryzują się przede wszystkim wysoką jakością wykonania, wszystkie wykonane są z tkanin, splecionych w sposób zapewniający nie tylko bardzo dobrą ochronę przed zimnem, ale także dużą wytrzymałość. Dzięki temu kalesony te zapewniają nie tylko ochronę przed zimnem, ale także mechaniczną.

Kalesony robocze na zimę w sklepie Protego

Kalesony termoochronne oferowane w sklepie Protego są spodniami unisex, co oznacza, że są odpowiednie zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Spodnie te doskonale dopasowują się do ciała noszącej je osoby, dzięki czemu zapewniają świetną termoregulację, jednocześnie nie krępując w żaden sposób ruchów. Kalesony robocze na zimę są proste w czyszczeniu i szybkoschnące. Dodatkowym zabezpieczeniem jest specjalna warstwa bakteriostatyczna, która powoduje dłuższe uczucie świeżości, jak również minimalizuje powstawanie brzydkich zapachów.

Kalesony termoaktywne wymagają odpowiedniej konserwacji. Jednak jeśli będziemy podążać za kilkoma prostymi radami to mogą one wytrzymać naprawdę długi czas. Przede wszystkim powinniśmy pamiętać o tym by kalesony termoochronne prać wyłącznie w temperaturze do 30 stopni. Przy czym absolutnie nie wolno stosować chloru oraz wybielaczy, nie należy także odwirowywać kalesonów termoaktywne, czyścić chemicznie i prasować. Jest to kilka prostych reguł określających jak powinniśmy dbać o nasze kalesony robocze na zimę jeśli chcemy by służyły nam one przez kilka następnych lat.