Robocza kurtka przeciwdeszczowa – podstawa podczas pracy na zewnątrz

Deszcz jest jednym z największych zagrożeń dla bezpieczeństwa pracowników. Zimne opady mogą spowodować utratę koncentracji czy wyziębienie organizmu. Może być to powodem naprawdę poważnych wypadków przy pracy. Letnie burze i opady również potrafią być niebezpieczne. Ograniczają one widoczność jak również powodują utratę zdolności manualnych. Chyba każdy zdaje sobie sprawę z tego jak trudno jest wykonywać wszelkiego rodzaju pracę w deszczu. Dlatego też tak istotne jest zapewnienie pracownikom odpowiedniej ochrony przed deszczem. Jednym z najpopularniejszych rozwiązań jest zakup profesjonalnych kurtek przeciwdeszczowych.

Kurtki

Jest 18 produktów.

Sortuj wg:
Pokazano 1-18 z 18 pozycji

Aktywne filtry

Dla kogo przeznaczone są robocze kurtki przeciwdeszczowe

Przeciwdeszczowe kurtki robocze przeznaczone są dla każdej osoby zmuszonej do wykonywania wszelkich prac wymagających przebywania na świeżym powietrzu. Są one niezwykle popularne wśród pracowników budowlanych jak również wśród osób zajmujących się pracami drogowymi. Tego typu kurtki są również niezwykle popularne wśród osób zajmujących się ogrodnictwem i pracami porządkowymi. 

W naszej ofercie znajdują się także kurtki przeciwdeszczowe w jaskrawych kolorach z dodatkowymi pasami odblaskowymi. Tego typu kurtki są niezwykle popularne wśród osób których zadania wymagają bycia widocznym. Są więc często stosowane przez pracowników wszelkiego rodzaju budów i prac terenowych odbywających się z daleka od oświetlonych miejsc. Robocze kurtki przeciwdeszczowe z pasami odblaskowymi są również popularne wśród ratowników wodnych i pośród osób pracujących na statkach i kutrach rybackich.

Robocze kurtki przeciwdeszczowe często wykorzystywane są także przez osoby prywatne jako podstawowy ubiór w deszczowe, jesienne dni, czy przez mechaników samochodowych,m którzy wykorzystują je podczas oględzin aut na parkingach zakładowych.

Czym charakteryzują się robocze kurtki przeciwdeszczowe

Robocze kurtki przeciwdeszczowe oferowane przez naszą firmę charakteryzują się przede wszystkim świetnym stosunkiem ceny do jakości. Wszystkie kurtki znajdujące się w naszej ofercie wykonane są z poliestru pokrytego specjalną wodoodporną powłoką. Przeciwdeszczowe kurtki robocze charakteryzują się także niezwykle atrakcyjnym wyglądem. Ich modny krój połączony z szerokim wyborem kolorów w jakich są one dostępne sprawia, że każdy jest w stanie znaleźć idealną dla siebie kurtkę.

Robocze kurtki przeciwdeszczowe znajdujące się w naszej ofercie wykonane są w sposób pozwalający na dopływ powietrza pod kurtkę, bez ryzyka dostania się wody. Sprawia to, że kurtki tego typu mogą być używane w niemal każdych warunkach i noszenie ich przez wiele godzin jest niezwykle komfortowe. Robocze kurtki przeciwdeszczowe zapinane są na zamek błyskawiczny i napy, posiadają one również specjalne ściągacze. Połączenie tych dwóch cech sprawia, że woda nie ma szans dostać się pod kurtkę nawet podczas niezwykle intensywnych opadów. Wszystkie kieszenie w które wyposażone są kurtki są zapinane i pokryte wodoodporną powłoką co sprawia, że w kieszeniach kurtki można przechowywać zarówno przedmioty codziennego użytku jak również delikatną elektronikę, której nie można narazić na zamoknięcie. 

Szwy roboczych kurtek przeciwdeszczowych znajdujących się w naszej ofercie zabezpieczone zostały od wewnątrz taśmami, co skutecznie chroni przed przedostawaniem się przez nie wody.