Koszulki hurt - tanie koszulki pod nadruk

Koszulki pracownicze są jednym z najczęściej kupowanych produktów, które wykorzystywane są przez osoby zatrudnione w niemal każdej branży. Jest to niezwykle popularny produkt, głównie z powodu swojej uniwersalności. Każdy znajdzie użytek dla wysoko jakościowego t-shirtu pracowniczego.

T-shirt / Polo

Jest 73 produktów.

Sortuj wg:
Pokazano 1-60 z 73 pozycji

Aktywne filtry

Dlaczego warto zakupić koszulki pod nadruk dla praconików

T-shirty pracownicze są zdecydowanie najbardziej uniwersalnym ubiorem roboczym jaki istnieje na rynku. Wykorzystywane są one przez pracowników absolutnie każdego przemysłu. Dzięki odpowiednio dobranym t-shirtom możemy zapewnić pracownikom optymalne warunki do pracy. Podkoszulki nie tylko nie krępują ruchów ale też pozwalają na pracę w komforcie. Podkoszulki są idealne do wykonywania swoich obowiązków w wysokich temperaturach bądź na świeżym powietrzu.

Koszulki pracownicze pod nadruk są również bardzo dobrym rozwiązaniem, gdyż będą chroniły pracownika przed uszkodzeniem swojej prywatnej odzieży, co oczywiście ma bardzo dobry wpłw na morale i wydajność. Pracownik taki czuje, że szef dba o niego. Dodatkowym plusem t-shirtów pracowniczych jest fakt, że dzięki nim możemy zadbać o przestrzeganie dress-code'u w zakładzie pracy i uniknąć wszelkiego rodzaju „wyścigów mody”. Dzięki czemu również wzrośnie produktywność naszych pracowników.

Dla kogo przeznaczone są koszulki pracownicze

Jak już wspominaliśmy podkoszulki pracownicze znajdują zastosowanie w absolutnie każdej branży, są one idealne dla mechaników samochodowych, budowlańców, operatorów maszyn. Pracowników przemysłu ciężkiego, przemysłu metalowego, przetwórstwa rybnego. Nie ma branży w której koszulki pod nadruk byłby złym rozwiązaniem. T-shrity pracownicze są też często wykorzystywane przez osoby prywatne, czy to jako odzież codzienna, czy jako ubranie robocze przeznaczone do wszelkiego rodzaju prac domowych.

Koszulki hurt - koszulki pod nadruk

Koszulki pracownicze znajdują również inne zastosowania. Bardzo często są one wykorzystywane jako wszelkiego rodzaju materiały promocyjne. Na t-shirtach pracowniczych można wykonać wszelkiego rodzaju nadruku. Przez co bardzo często zakupywane są one w ramach gadżetów, które rozdawane są w czasie dni otwartych, pikników dla pracowników czy imprez integracyjnych. Dodatkowo koszulki pracownicze zwykle są znacznie tańsze niż koszulki, które można zakupić w supermarketach czy sieciówkach. Dlatego też często wykorzystywane są one przez wszelkiego rodzaju firmy zajmujące się wykonywaniem nadruków na koszulkach.

Koszulki oferowane przez firmę Protego nadają się zarówno do nadruków metodą sitodruku, przy pomocy folii, czy drukowania UV.

Koszulki pracownicze – najwyższa jakość

Koszulki pracownicze jakie znajdują się w ofercie protego charakteryzują się najwyższą możliwą jakością. Wykonane są z najwyższej jakości bawełny. Dodatkowo producenci przykładają wielką uwagę do tego by były one uszyte w modnym kroju, gwarantującym dobry wygląd. W ofercie Protego znajdą Państwo zarówno koszulki w kroju t-shirtów jak również koszulki polo.