Fartuchy ochronne, laboratoryjne oraz do użytku w przemyśle spożywczym

Zapraszamy do przeglądnięcia naszej oferty fartuchów ochronnych, które świetnie sprawdzą się w wielu rodzajach branż. Produkty w tej kategorii przeznaczone są do różnego rodzaju prac - ze względu na materiał, z którego zostały wykonane, a także zastosowanie oraz przeznaczenie. Posiadamy różnego rodzaju fartuchy – jednorazowe oraz wielorazowe. Posiadamy specjalistyczne fartuchy chroniące przed substancjami chemicznymi tzw. kwasogłuche – odporne na działanie kwasów i zasad, a także trudnopalne, odporne na ogień o określonej temperaturze. Są to z pewnością produkty zwiększające bezpieczeństwo, a także jakość - ze względu na higienę i sterylność, którą zapewnia odpowiednie korzystanie z nich. 

Polipropylen / PE / PCV / Tyvek

Jest 40 produktów.

Sortuj wg:
Pokazano 1-40 z 40 pozycji

Aktywne filtry

Fartuchy jednorazowe i wielorazowe, foliowe oraz materiałowe

Oczywiście nie wszystkie z dostępnych u nas fartuchów są sterylne, jednak stosowanie tego rodzaju osłon zapewnia i tak o wiele większą higienę pracy, np. podczas obróbki żywności. W naszej ofercie posiadamy jednak również fartuchy całkowicie sterylne, które przeznaczone są do pracy w laboratoriach. Wszystkie nasze produkty wykonywane są z różnego rodzaju materiałów, dzięki czemu można odpowiednio dopasować artykuł do swoich potrzeb. Foliowe fartuchy sprawdzą się np. by uchronić nasze ubranie czy ciało przed wodnistymi zanieczyszczeniami, które mogą odprysnąć podczas obróbki np. mięsa i spowodować brud oraz trudne do usunięcia plamy na naszym ubraniu osobistym. Tego rodzaju sytuacje znacząco obniżają również komfort pracy, a czasami mogą wręcz prowadzić do chorób, zwłaszcza, gdy obrabiany przez nas materiał jest nieprzebadany. Przez takie sytuacje możemy zarazić się niechcianymi wirusami czy bakteriami. Nieprzepuszczalne fartuchy foliowe chronią nas przed tego typu sytuacjami.

W ofercie posiadamy również specjalistyczne fartuchy laboratoryjne, które są odpowiednie do stosowania np. gdy mamy kontakt z niebezpiecznymi substancjami typu kwasy, zasady, wodorotlenki, czy oleje. Posiadamy także fartuchy przeznaczone szczególnie do przemysłu spożywczego w tym masarskiego, które są wodoochronne, chroniące przed tłuszczami, enzymami oraz słabszymi kwasami, a także odporne na uszkodzenia mechaniczne i działanie temperatury, lecz również materiałowe, które sprawdzą się w przemyśle spożywczym mniejszego kalibru. Tego rodzaju fartuchy niezbędne są podczas lżejszej obróbki żywności, np. pakowania jedzenia czy robienia gotowych przekąsek.

Wszystkie nasze produkty są w pełni profesjonalne, przeznaczone do gospodarczego wykorzystywania w zakładach pracy oraz ciągłej eksploatacji. Dlatego właśnie stawiamy na ich trwałość i jakość, by podczas ciągłego korzystania z nich ich żywotność wciąż była bardzo duża. To właśnie sprawia, że fartuchy ochronne na naszej stronie są świetnym wyborem, kiedy potrzebujemy ochrony na najlepszym poziomie za niedużą cenę, która odpowiednio nas osłoni i wytrzyma dłużej. Zachęcamy do wyboru i zakupu produktów z naszego sklepu!