Obuwie ortopedyczne Medibut – najlepsze do pracy!

Firma istniejąca już od 1982 roku, która jako producent obuwia medycznego oraz zdrowotnego na pierwszym miejscu stawia jakość. W ofercie znajdą Państwo obuwie zawodowe oraz profilaktyczne, a także drewniaki robocze idealne do pracy np. w placówkach szpitalnych. Jako dostawca całej gamy produktów ochronnych BHP jesteśmy zobowiązani posiadać w swojej ofercie również profesjonalne obuwie do zastosowań medycznych, które idealnie sprawdzi się na obolałe i spuchnięte nogi w pracy, która wymaga spędzanie sporej ilości czasu na stojąco.

Jest 27 produktów.

Sortuj wg:
Pokazano 1-27 z 27 pozycji

Buty zdrowotne Medibut

Wszystkie wyroby MEDIBUT posiadają stosowne certyfikaty oceny typu WE uprawniające do oznaczania obuwia znakiem CE. Odpowiadają one zarówno standardom europejskim, jak również najwyższym klasowo produktom innych marek. W ofercie można znaleźć obuwie medyczne różnego typu, zarówno ze spodami antypoślizgowymi, podeszwą odporną na kontakt z wszelkimi olejami czy tłuszczami, jak również elektrostatyczne. Nasze obuwie medyczne charakteryzuje przede wszystkim trwałość i komfort użytkowania, dzięki czemu buty robocze mogą służyć przez długi czas. Buty Medibut specjalnie wyprofilowaną podeszwę oraz wierzchnią warstwę buta, dzięki czemu nosi się je bardzo wygodnie w porównaniu z produktami innych marek.

Jednym z najbardziej uniwersalnych modeli Medibut są pantofle zdrowotne, czyli popularne drewniaki. Są one tworzone na dwuwarstwowych spodach z ortopedycznym profilem, podeszwą antypoślizgową i skórzaną cholewką. Warstwa tworzywa sztucznego jest odpowiedzialna za wyeliminowanie drgań, które powstają podczas chodzenia oraz pochłanianie wszelkich wstrząsów. Dzięki temu, buty nie tylko nie generują nieprzyjemnego podczas chodzenia stukania, lecz także świetnie amortyzują stopę. Są one także znacznie lżejsze od tych wykonanych z tradycyjnego drewnianego spodu. 

Modele obuwia medycznego Medibut

Coraz większa liczba osób zwraca uwagę na swój modny wygląd również w pracy. Przywiązanie uwagi do stroju roboczego sprawia, że zdecydowaliśmy się tworzyć wzory produktów nie tylko bardzo funkcjonalne i komfortowe, lecz również zachęcające estetycznie. Dzięki temu posiadamy całą gamę modeli damskich, które z pewnością bardzo przypadną do gustu kobiecej części użytkowników. Eleganckie wstawki, dopasowane kolorystycznie fragmenty, oraz stylowe dodatki sprawią, że chodzenie w takich butach w pracy będzie czystą przyjemnością! Jesteśmy pewni, że również Panie znajdą idealne buty w ofercie marki Medibut!                                                         

W pracy spędzamy sporą ilość czasu. Warto więc zainwestować w najlepsze buty, które będą idealnie dopasowane do naszej stopy, będzie się w nich wygodnie chodziło, a jednocześnie spełniają wszystkie niezbędne restrykcje dotyczące bezpieczeństwa w specyficznym miejscu pracy. Nasi specjaliści zaprojektowali buty tej marki tak, by były one w pełni satysfakcjonujące podczas ich codziennego korzystania!       

Medibut - stawiamy na wygodę                                                                                            

Zapraszamy do przeglądnięcia naszej oferty, w której prezentujemy Państwu całą kolekcję i szeroki wybór produktów, takich jak: obuwie profilaktyczne, obuwie zdrowotne oraz buty medyczne marki Medibut, z którego z pewnością będą Państwo zadowoleni. Są to świetne produkty, tworzone z najwyższej klasy materiałów w konkurencyjnej cenie na rynku, dzięki czemu stają się one idealnym wyborem do pracy dla nas, jak również dla naszych pracowników. Gorąco zachęcamy do zakupu i polecamy wszystkie buty ochronne tej marki!