Jednorazowe rękawiczki foliowe

Środki ochrony osobistej dłoni i przedramion należą do najbardziej powszechnie stosowanych metod zabezpieczenia swojego ciała przed wszelkiego rodzaju urazami czy chemikaliami. Jednym z najważniejszych środków ochrony są wszelkiego rodzaju rękawice jednorazowe foliowe i zarękawki foliowe. Stanowią one perfekcyjne zabezpieczenie przed wieloma rodzajami zagrożeń jakie mogą na nas czyhać w pracy czy w życiu codziennym.

Folia / Tyvek

Jest 12 produktów.

Sortuj wg:
Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Aktywne filtry

Dlaczego warto korzystać z rękawic i zarękawków foliowych

Rękawice foliowe jednorazowe i zarękawki foliowe są przedmiotami, które warto jest mieć pod ręką w swoim miejscu pracy. Zwłaszcza jeśli pracuje się ze smarami, benzyną, żywnością czy rozpuszczalnikami. Bardzo często tego typu substancje mogą mieć szkodliwy wpływ na naszą skórę. Powodować podrażnienia czy nawet poparzenia, lub inne obrażenia. Posiadanie opakowania rękawic foliowych czy zarękawków pozwala na szybkie założenie czy wymienienie ich i powrót do pracy. Dodatkowo rękawice ochronne foliowe pozwalają na uniknięcie wszelkiego rodzaju zakażeń czy przeniesienia na siebie zanieczyszczeń jakie mogą występować w naszym miejscu pracy.

Rękawiczki foliowe jednorazowe i zarękawki foliowe - dla kogo przeznaczone

Rękawice foliowe jednorazowe i zarękawki foliowe przeznaczone są dla wszystkich branży w których pracownicy muszą zachować higienę, bądź chcą uniknąć zabrudzenia różnego rodzaju substancjami. Przykładowo wszelkiego rodzaju mechanicy czy operatorzy maszyn i urządzeń mogą korzystać z tego rodzaju rękawic foliowych jednorazowych w celu posługiwania się różnymi smarami, rozpuszczalnikami czy benzyną. Zwłaszcza mechanicy samochodowi chętnie korzystają z tego typu środków ochrony osobistej, gdyż bardzo często korzystają oni z benzyny ekstrakcyjnej, która wykorzystywana jest do usuwania zastygłego oleju. Rękawice foliowe jednorazowe pozwalają na uniknięcie kontaktu z tego rodzaju środkami chemicznymi w rezultacie chroniąc dłonie użytkownika przed podrażnieniami.

Rękawice foliowe jednorazowe i zarękawki foliowe są również często używane w przemyśle spożywczym, zwłaszcza przez osoby zawodowo zajmujące się obróbką mięsa czy filetowaniem ryb. Odpowiednie rękawice foliowe jednorazowe pozwalają im na zachowanie odpowiedniej higieny w miejscu pracy oraz pozwalają na bezpieczny kontakt z żywnością i na uniknięcie zabrudzeń dłoni i przedramion np. krwią czy wnętrznościami ryb.

Rękawice foliowe jednorazowe są również często stosowane w przemyśle leczniczym i w laboratoriach. W tych branżach wykorzystywane są one w celu ochrony dłoni i przedramion przed wszelkiego rodzaju odczynnikami chemicznymi. Są więc bardzo istotnym elementem wyposażenia miejsca pracy.

Dlaczego warto wybrać rękawice foliowe jednorazowe

Rękawice foliowe jednorazowe i zarękawki foliowe oferowane przez Protego są niezwykle dobrym wyborem do niemal każdego miejsca pracy. Cechują się one przede wszystkim dużą wytrzymałością, która wynika z tego, że wykonane są one z wysokiej jakości folii typu HDPE. Oprócz tego wytworzone są w taki sposób, że dowolna rękawica, czy zarękawek foliowy pasują zarówno na prawą rękę.

Bardzo dużym plusem jest także ilość rękawic foliowych i jednorazowych i zarękawków foliowych znajdujących się w jednym opakowaniu. Pojedynczy karton tego typu środków ochronnych ma w sobie, aż sto sztuk każdego produktu. Sprawia to, że tego typu środki ochronne są niezwykle popularne we wszelkiego typu zakładach pracy, a często nawet kupowane są jako wyposażenie gospodarstwa domowego.