Robocze spodnie ostrzegawcze

Bycie widocznym w miejscu pracy jest kluczowe jeśli chcemy zachować bezpieczeństwo w naszym miejscu wykonywania obowiązków zawodowych. Właśnie w tym celu wyposaża się pracowników w specjalistyczne spodnie ostrzegawcze, które pozwalają na zauważenie pracowników naszej firmy z dużej odległości dzięki czemu stanowczo łatwiej unikną oni wszelkiego rodzaju wypadków przy pracy.

Ostrzegawcze i specjalistyczne

Jest 32 produktów.

Sortuj wg:
Pokazano 1-32 z 32 pozycji

Aktywne filtry

Dla kogo przeznaczone są spodnie ostrzegawcze

Spodnie ostrzegawcze mają wiele zastosowań. Mogą one być wykorzystywane w całym szeregu różnych przemysłów. Najczęściej używane są one w branży zajmującej się budownictwem. Spodnie ostrzegawcze są tam praktycznie niezbędne, gdyż bardzo często część prac wykonywana jest w godzinach wieczornych, lub nocnych, podczas których widoczność naszych pracowników jest niezwykle istotna.
Oprócz budownictwa spodnie ostrzegawcze wykorzystywane są także w przemyśle ciężkim, przy pracach magazynowych i przeładunkach. Podobnie jak w przypadku prac budowlanych widoczność pracowników w tych miejscach jest niezwykle istotna. W tym rodzaju przemysłów pracownicy bardzo często muszą poruszać się pomiędzy słabo oświetlonymi halami, w których  często można spotkać wózki widłowe. Elementy odblaskowe znajdujące się na spodniach pozwalają na ujrzenie pracowników z dużej odległości i uniknięcie nieszczęśliwego wypadku.

Spodnie ostrzegawcze często wykonywane są także podczas prac porządkowych. Spodnie ostrzegawcze z pasami odblaskowymi są standardowym ubiorem pracowników zakładów oczyszczania miast. Ten typ ubioru jest również często wykorzystywany przez osoby zajmujące się ogrodnictwem i rolnictwem.

Czym charakteryzują się spodnie ostrzegawcze

Spodnie ostrzegawcze znajdujące się w naszej ofercie charakteryzują się dużą wygodą jaką oferują użytkownikom. Wykonane są one z mieszanki poliestru i bawełny, co gwarantuje  wysoką wytrzymałość. Dużym plusem spodni ostrzegawczych oferowanych przez firmę Protego jest duża ilość kieszeni, która znacznie zwiększa funkcjonalność spodni.  Kieszenie, kolana oraz dół nogawek wyposażone są w dodatkowe wzmocnienia, które pozwalają na korzystanie ze spodni przez dłuższy czas, dzięki ich dużej wytrzymałości.

Spodnie wyposażone są w pasy odblaskowe, które służą zapewnieniu maksymalnego bezpieczeństwa pracownikom zajmującym się wykonywaniem swoich obowiązków. Spodnie ostrzegawcze oferowane przez firmę Protego są też niezwykle wygodne. Wynika to z ich kroju, oraz materiałów z jakich zostały wykonane. Dzięki tej wygodzie pracownicy są w stanie wykonywać swoje obowiązki w komfortowych warunkach.

Spodnie ostrzegawcze dla robotników, które znajdują się w ofercie firmy Protego występują też w dwóch wersjach, ocieplanej i nieocieplanej. Ocieplane spodnie ostrzegawcze ogrodniczki są niezwykle popularne wśród wszystkich pracowników, którzy wykonują swoje zadania na świeżym powietrzu. Ogrodnicy i robotnicy budowlani korzystają z nich od jesieni do wiosny. Spodnie nieocieplane pozwalają na komfortową pracę w sezonie letnim. Duża ilość kieszeni i ich luźny krój sprawiają, że jest to idealny ubiór na ciepłe dni.