Ocieplane rękawice powlekane nitrylem, gumą, lateksem

Ochrona dłoni i przedramion jest kluczowa podczas wszelkiego rodzaju prac fizycznych. Niezależnie czy mowa o magazynie, placach budowy, czy przemyśle samochodowym. Dłonie są niezwykle narażone na wszelkiego rodzaju urazy mechaniczne, nawet niewielkie obtarcie bądź odcisk mogą skutkować dużym dyskomfortem i w rezultacie wypadkami przy pracy. Zabezpieczenie rąk jest istotne zwłaszcza w ziemie, wtedy bowiem pracownikom zagrażają nie tylko urazy przy pracy, ale także odmrożenia. Robocze rękawice ocieplane powlekane gumą są doskonałym rozwiązaniem tego problemu.

Powlekane

Jest 30 produktów.

Sortuj wg:
Pokazano 1-30 z 30 pozycji

Aktywne filtry

Przeznaczenie roboczych rękawic ocieplanych powlekanych gumą lub nitrylem

Robocze rękawice ocieplane powlekane gumą znajdą zastosowanie w większości zakładów pracy. Są one idealne dla wszystkich pracowników, którzy potrzebują pełnej sprawności dłoni i palców podczas pracy. Dzięki swojej konstrukcji rękawice te nie ograniczają ruchów. Sprawia to, że świetnie sprawdzą się one jako ochrona rąk dla wszelkiego rodzaju pracowników budowlanych, operatorów maszyn i urządzeń, a także osób pracujących na halach magazynowych, przy przeładunku czy podczas transportu.

Robocze rękawice ocieplane gumą są również niezwykle popularne wśród mechaników samochodowych i hydraulików. Często wykorzystywane są także przez osoby, które regularnie pracują w chłodniach; przez rzeźników, sortowników i innych pracowników przemysłu spożywczego. Rękawice  ocieplane powlekane gumą termoodporne znajdują zastosowanie wśród pracowników przemysłu ciężkiego i metalowego.

Rękawice znajdujące się w ofercie firmy Protego spełniają wymagania norm EN388, EN511 i EN420, dzięki czemu mogą być wykorzystywane w niemal każdego rodzaju firmie czy zakładzie pracy.

Charakterystyka roboczych rękawic ocieplanych powlekanych gumą

Robocze rękawice ocieplane powlekane gumą oferowane przez firmę Protego charakteryzują się wysoką jakością wykonania. Do ich produkcji wykorzystywany jest specjalny splot przędzy akrylowej i nylonowej. Skutkuje to osiągnięciem wysokiego poziomu wygody oraz ocieplenia. Rękawice robocze powlekane są gumą bądź PCV. Powoduje to zwiększenie wytrzymałości rękawic, jak również gwarantuje pewny chwyt i przyczepność, nawet w przypadku śliskich przedmiotów, czy wilgotnych rękawic. Robocze rękawice ocieplane powlekane gumą są również bardzo elastyczne, co także skutkuje przedłużeniem ich żywotności i większym komfortem korzystania z rękawic.

Robocze rękawice ochronne powlekane gumą znajdujące się w ofercie firmy Protego są niezwykle wytrzymałe na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne takie jak przecieranie, przerwanie, czy rozcięcie. Dzięki czemu mogą być użytkowane przez bardzo długi czas. W celu zwiększenia wygody osoby noszącej rękawice zostały one wyposażone w specjalne ściągacze, które gwarantują przyleganie do skóry, dzięki czemu pod rękawice nie dostają się zabrudzenia, pył, śnieg, czy zimne powietrze.

Nowoczesny design roboczych rękawic ocieplanych powlekanych gumą sprawia, że są one nie tylko wygodne w użytkowaniu i skuteczne w ochronie dłoni, ale także bardzo dobrze się prezentują.