Najlepsze kombinezony robocze – ochronne tylko u nas!

Kombinezony ochronne to jedyna pewność i bezpieczeństwo wykonywanych prac w niektórych rodzajach zawodów. Dają one ochronę całościową na ciele, dzięki czemu chronią dużo lepiej niż osobne części odzieży – spodnie ochronne oraz kurtki. To właśnie tego rodzaju nieprzepuszczalność, jednolita budowa oraz brak słabszych - newralgicznych miejsc sprawia, że są one często używane przez osoby mające kontakt z niebezpiecznymi substancjami chemicznymi. Najczęściej wykorzystywane są w petrochemii, przemyśle chemicznym, spożywczym, leczniczym, rolnictwie, ale także w przypadku prac porządkowych oraz ogrodowych. Ogólnie rzecz biorąc sprawdzą się idealnie wszędzie tam, gdzie małe drobiny niepożądanych substancji mogą dostać się do środka, mieć kontakt ze skórą i wywołać niepotrzebne podrażnienia lub zagrożenia.

Kombinezony

Jest 53 produktów.

Sortuj wg:
Pokazano 1-53 z 53 pozycji

Aktywne filtry

Kombinezony do pracy najlepszej jakości

Wszystkie nasze kombinezony posiadają stosowne atesty i certyfikaty oraz spełniają wymagane normy, które zezwalają na korzystanie z nich w przypadku tego typu prac. Są one tworzone z najwyższej jakości materiałów przepuszczających powietrze i parę wodną, dzięki czemu zmniejszają ryzyko przegrzania organizmu, odprowadzając równocześnie wilgoć z powierzchni skóry. Ich ergonomiczne wykonanie sprawia, że bardzo dobrze dopasowują się do ciała, a zastosowanie wielu różnych kieszeni w odpowiednich miejscach znacząco zwiększa ich funkcjonalność.

Kombinezony lakiernicze oraz malarskie – jedno i wielorazowe!

Kombinezony ochronne produkowane przez firmę Dupont, Leber&Hollman oraz Reis  zgodne są ze wszystkimi niezbędnymi normami i standardami ochronnymi. Wszystkie nasze ubrania posiadają wymagane atesty i certyfikaty, które jasno świadczą o bezpieczeństwie korzystania z nich podczas różnego rodzaju prac. Są one dodatkowo wzmacniane, a także wykonane z bardzo elastycznych materiałów, które zapewniają wygodę, a gumki w talii zapewnią optymalne dostosowanie kombinezonu do reszty ciała. Podczas korzystania z kombinezonu bardzo ważny jest dostęp do wszystkich najpotrzebniejszych narzędzi. W naszych produktach znajdą Państwo najnowsze zastosowania technologiczne, a rozmieszczenie kieszeni jest na tyle praktyczne, że przechowywanie niezbędnych  przedmiotów przestanie być problemem.

Kombinezon idealny dla wielu robót

Cały strój oraz wszystkie kieszenie są bardzo uniwersalnie skrojone, by w każdego rodzaju pracy optymalnie się sprawdzały. Posiadamy w naszej ofercie kombinezony malarskie, jednorazowe i wielorazowe, a także kombinezony odpowiednie dla lakierników. Tego rodzaju stroje muszą posiadać najwyższą nieprzepuszczalność, by zapewnić pracownikom bezpieczeństwo. Wiele osób ma obiekcje co do wykonywania tego rodzaju prac właśnie ze względu na problemy zdrowotne, które powodowane są często wydzielanymi pyłami i oparami. Nie tylko maski do oddychania są w tym przypadku niezbędnym akcesorium - to właśnie kombinezon chroni naszą skórę i musi zapewnić najlepszą ochronę przed podrażnieniami. Zapewniamy o najlepszej jakości naszych kombinezonów i zachęcamy do zakupu!